XX PBML grupa A FINAŁ, kolejka 1

Wyniki

MAX - PAGO 3 : 1
LEMAT - FARM 2 : 1

Strzelcy

Kartki

Bramkarze

XX PBML grupa B FINAŁ , kolejka 1

Wyniki

RATUSZ - KAZAMATY 1 : 4
JACOFS - MAX 3 : 2

Strzelcy

Kartki

Bramkarze

XX PBML grupa A FINAŁ, kolejka 2

Wyniki

FARM - MAX 2 : 6
ALBATRAOZ - LEMAT 4 : 0

Strzelcy

Kartki

Bramkarze

XX PBML grupa B FINAŁ , kolejka 2

Wyniki

MAX - RATUSZ 0 : 1
I - JACOFS 2 : 2

Strzelcy

Kartki

Bramkarze

XX PBML grupa A FINAŁ, kolejka 3

Wyniki

MAX - ALBATRAOZ 3 : 2
PAGO - FARM 3 : 1

Strzelcy

Kartki

Bramkarze

XX PBML grupa B FINAŁ , kolejka 3

Wyniki

RATUSZ - I 2 : 0
KAZAMATY - MAX 0 : 1

Strzelcy

Kartki

Bramkarze

XX PBML grupa A FINAŁ, kolejka 4

Wyniki

ALBATRAOZ - PAGO 0 : 0
LEMAT - MAX 1 : 4

Strzelcy

Kartki

Bramkarze

XX PBML grupa B FINAŁ , kolejka 4

Wyniki

I - KAZAMATY 1 : 2
JACOFS - RATUSZ 0 : 4

Strzelcy

Kartki

Bramkarze

XX PBML grupa A FINAŁ, kolejka 5

Wyniki

FARM - ALBATRAOZ 0 : 4
PAGO - LEMAT 0 : 5

Strzelcy

Kartki

Bramkarze

XX PBML grupa B FINAŁ , kolejka 5

Wyniki

MAX - I 0 : 0
KAZAMATY - JACOFS 1 : 1

Strzelcy

Kartki

Bramkarze

XX PBML A ELIMINACJE, kolejka 1

Wyniki

ANIOŁY/MAR - JACOFS 1 : 0
LEMAT - ELTOM 3 : 0

Strzelcy

Kartki

Bramkarze

XX PBML A ELIMINACJE, kolejka 2

Wyniki

JACOFS - LEMAT 2 : 0
ELTOM - ANIOŁY/MAR 1 : 1

Strzelcy

Kartki

Bramkarze

XX PBML A ELIMINACJE, kolejka 3

Wyniki

LEMAT - ANIOŁY/MAR 1 : 0
JACOFS - ELTOM 2 : 1

Strzelcy

Kartki

Bramkarze

XX PBML B ELIMINACJE, kolejka 1

Wyniki

BARCA - ALBATRAOZ 1 : 0

Strzelcy

Kartki

Bramkarze

XX PBML B ELIMINACJE, kolejka 2

Wyniki

ALBATRAOZ - I 1 : 0

Strzelcy

Kartki

Bramkarze

XX PBML B ELIMINACJE, kolejka 3

Wyniki

I - BARCA 1 : 0

Strzelcy

Kartki

Bramkarze

XX PBML C ELIMINACJE, kolejka 1

Wyniki

ZENIT - FARM 0 : 2
MAX - FC 4 : 0

Strzelcy

Kartki

Bramkarze

XX PBML C ELIMINACJE, kolejka 2

Wyniki

FARM - MAX 0 : 0
FC - ZENIT 1 : 0

Strzelcy

Kartki

Bramkarze

XX PBML C ELIMINACJE, kolejka 3

Wyniki

FC - FARM 1 : 1
ZENIT - MAX 0 : 0

Strzelcy

Kartki

Bramkarze

XX PBML D ELIMINACJE, kolejka 1

Wyniki

KAZAMATY - ANIOŁY 3 : 1
PAGO - AMATORZY 1 : 0

Strzelcy

Kartki

Bramkarze

Najbliższe mecze

04.12  00:00   AZS - POLITECHNIKA
04.12  00:00   CREDO - AZS
04.12  19:00   ZENIT - ALTEAMS
04.12  19:45   BARCA - ANIOŁY
04.12  20:30   ANIOŁY/MAR - PO
04.12  21:15   ANDRZEJKI - ANIOŁY/MAR
10.12  00:00   AZS - MOKS
10.12  00:00   HELIOS - AZS
10.12  00:00   POLITECHNIKA - TEAM
10.12  00:00   UNISŁAW - KS
10.12  00:00   CONSTRACT - TAF
11.12  00:00   MIESZKO - CREDO
11.12  19:00   ANIOŁY/MAR - ALTEAMS
11.12  19:45   FARM - ZENIT
11.12  20:30   PO - ANIOŁY
11.12  21:15   BARCA - ANDRZEJKI
16.12  20:30   PO - ANDRZEJKI
16.12  21:15   ANIOŁY - ANIOŁY/MAR
NIEDZIELA 27.11.2016
25.11.16

Przypominamy, że w najbliższą niedzielę liga nie gra..spotykamy się za tydzień 04 grudnia..pozdrawiamy czytaj dalej ...

Odsłon 74, Komentarzy 0

W NIEDZIELĘ ZACZYNAMY!!
03.11.16

1 kolejka
ANIOŁY II GARCZEGORZE - ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE : 0000-00-00
ALTEAMS LĘBORK - BARCA LĘBORK : 2016-11-06 18:00
FARM FRITES POLAND SA LĘBORK - KAZAMATY ŁEBUNIA : 2016-11-06 18:45
ANDRZEJKI TEAM LĘBORK - ZENIT ŁĘCZYCE : 2016-11-06 19:30

2 kolejka
ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE - ALTEAMS LĘBORK : 0000-00-00
BARCA LĘBORK - FARM FRITES POLAND SA LĘBORK : 2016-11-13 19:00
KAZAMATY ŁEBUNIA - ANDRZEJKI TEAM LĘBORK : 2016-11-13 19:45
ZENIT ŁĘCZYCE - ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE : 2016-11-13 20:30 czytaj dalej ...

Odsłon 140, Komentarzy 0

LIGA HALOWA - DRUŻYNY
24.10.16

Wstępny skład ligi znajduje się w tabeli po prawej stronie (pod tabelą 1 ligi PLF). Jeśli kogoś pominęliśmy lub dopisaliśmy wbrew prosimy o info...Poza tym, to ostatni moment na zapisy..tel.607351919 czytaj dalej ...

Odsłon 108, Komentarzy 0

LIGA HALOWA - REGULAMIN
20.10.16

LĘBORSKIE STOWARZYSZENIE SYMPATYKÓW SPORTU
HALOWA LIGA POWIATU LĘBORSKIEGO
XIII EDYCJA - SEZON 2016/2017
REGULAMIN
I. System rozgrywek:
- rozgrywki prowadzone w lidze8 - 12 zespołowej, systemem mecz i rewanż „każdy z każdym
- w rozgrywkach uczestniczą drużyny zgłoszone do organizatora.
II. Organizator:
Lęborskie Stowarzyszenie Sympatyków Sportu
III. Patronat honorowy:
Burmistrz Miasta Lęborka
IV. Patronat prasowy:
-
V. Termin i miejsce:
Termin: I kolejka I ligi - 06.11.2016 r.,
Miejsce: HALA SPORTOWA GIMNAZJUM NR 2 w Lęborku ul. P.SKARGI 52
VI. Zawodnicy:
- drużyna składa się minimalnie z 11 zawodników, maksymalnie z 15 zawodników, zgłoszonych przed rozpoczęciem rozgrywek, skład drużyny musi być dostarczony do organizatora przed rozpoczęciem rozgrywek na druku otrzyma-nym od organizatora, z własnoręcznymi podpisami zawodników drużyny oraz dołączonymi kserami dokumentu tożsamości,
- w rozgrywkach mogą uczestniczyć zawodnicy, którzy ukończyli 18 rok życia (w dniu rozpoczęcia rozgrywek zawod-nik musi mieć ukończone 18 lat),
- dopuszcza się udział zawodników, czytaj dalej ...

Odsłon 177, Komentarzy 0

LIGA HALOWA 2016/17
10.10.16

Bardzo prosimy o decyzje związane z udziałem w XIII Halowej Lidze Powiatu Lęborskiego..chcielibyśmy oszacować koszty udziału, stworzyć terminarz i zarezerwować czas na hali...pomału musimy zamykać listę zgłoszeń..e-mail: a.jablonowska@op.pl tel.607351919..pozdrawiamy czytaj dalej ...

Odsłon 141, Komentarzy 0


użytkownik:
hasło:
Rejestracja
1 LIGA FUTSALU PLF
1.CONSTRACT LUBAWA21 
2.AZS UW WARSZAWA21 
3.MIESZKO GNIEZNO19 
4.TEAM LĘBORK17 
5.MOKS BIAŁYSTOK17 
6.AZS UZ ZIELONA GÓRA14 
7.HELIOS BIAŁYSTOK13 
8.POLITECHNIKA GDAŃSKA13 
9.CREDO FUTSAL PIŁA10 
10.KS FUTSAL OBORNIKI
11.UNISŁAW TEAM UNISŁAW
12.TAF TORUŃ

zobacz wyniki




EKSTRAKLASA
1.ZENIT ŁĘCZYCE
2.BARCA LĘBORK
3.PO GODZINACH LĘBORK
4.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE
5.ANIOŁY II GARCZEGORZE
6.ANDRZEJKI TEAM LĘBORK
7.FARM FRITES POLAND SA LĘBORK
8.ALTEAMS LĘBORK

zobacz wyniki




EKSTRAKLASA
1.RATUSZ LĘBORK44 
2.ALBATRAOZ LĘBORK35 
3.BARCA LĘBORK28 
4.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE27 
5.KAZAMATY ŁEBUNIA21 
6.ZENIT REDKOWICE17 
7.BZ-BUD LUBOWIDZ17 
8.ANIOŁY II GARCZEGORZE14 
9.FARM FRITES POLAND SA LĘBORK

zobacz wyniki




EKSTRAKLASA 2014/15
1.RATUSZ LĘBORK54 
2.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE43 
3.BARCA LĘBORK36 
4.ZENIT REDKOWICE35 
5.KAZAMATY ŁEBUNIA33 
6.BZ-BUD LUBOWIDZ22 
7.ANIOŁY II GARCZEGORZE19 
8.FARM FRITES POLAND SA LĘBORK13 
9.CELTIC LĘBORK10 
10.KS STRZEBIELINO

zobacz wyniki




EKSTRAKLASA 2013/14
1.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE54 
2.FENIKS TEAM GDAŃSK53 
3.MAX BRUK LĘBORK49 
4.BARCA LĘBORK49 
5.I BZ LĘBORK/UL ŻYWICKI Lębork36 
6.GOVICAR LĘBORK36 
7.KAZAMATY ŁEBUNIA28 
8.SALPOL NOWA WIEŚ LĘBORSKA26 
9.BOCA JUNIORS LĘBORK20 
10.FARM FRITES POLAND SA LĘBORK17 
11.TILIA RESIDENCE KĘBŁOWO11 
12.ROBEX-ZATORZE LĘBORK

zobacz wyniki




EKSTRAKLASA
1.MAX BRUK LĘBORK36 
2.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE31 
3.BUNIKS MOSTY RATUSZ LĘBORK25 
4.FENIKS TEAM GDAŃSK25 
5.CELTIC/ELTOM LĘBORK/NOWA WIEŚ LĘBORSKA18 
6.KAZAMATY ŁEBUNIA17 
7.ZENIT REDKOWICE
8.LEMAT ZATORZE LĘBORK

zobacz wyniki




II LIGA
1.I BZ LĘBORK/UL ŻYWICKI Lębork36 
2.BARCA LĘBORK25 
3.TILIA RESIDENCE KĘBŁOWO22 
4.AJAX LĘBORK22 
5.FARM FRITES POLAND SA LĘBORK21 
6.DZIELNICA ZACHODNIA A-LAKIERNI LĘBORK16 
7.GKS LINIA12 
8.PRAWKO JAREK LĘBORK
9.

zobacz wyniki




EKSTRAKLASA
1.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE46 
2.MAX BRUK LĘBORK37 
3.BUNIKS MOSTY RATUSZ LĘBORK35 
4.BARCA I CHELSEA LĘBORK30 
5.CELTIC/ELTOM LĘBORK/NOWA WIEŚ LĘBORSKA27 
6.MAR-POL GARCZEGORZE27 
7.KAZAMATY ŁEBUNIA17 
8.ZENIT REDKOWICE16 
9.LEMAT ZATORZE LĘBORK14 
10.KFM KRĘPA KASZUBSKA START ŁEBIEŃ12 

zobacz wyniki




MISTRZOWSKA
1.I BZ LĘBORK/UL ŻYWICKI Lębork30 
2.ZENIT REDKOWICE28 
3.KFM KRĘPA KASZUBSKA START ŁEBIEŃ21 
4.LEMAT ZATORZE LĘBORK19 
5.DZIELNICA ZACHODNIA A-LAKIERNI LĘBORK18 
6.LKS ŁEBUNIA18 
7.ROBEX-ZATORZE LĘBORK16 
8.MAX-BRUK II LĘBORK16 

zobacz wyniki




SPADKOWA
1.PROFARM LĘBORK26 
2.OLDBOY ZIELONA RESTAURACJA LĘBORK19 
3.TILIA RESIDENCE KĘBŁOWO14 
4.AMG LĘBORK10 
5.BRUK-KCIUK JANOWICZKI
6.POL-DRÓG SA LĘBORK

zobacz wyniki




EKSTRAKLASA 2010/11
1.KM AJAX LĘBORK47 
2.MAX BRUK LĘBORK46 
3.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE36 
4.RATUSZ LĘBORK36 
5.CELTIC/ELTOM LĘBORK/NOWA WIEŚ LĘBORSKA28 
6.BARCA I CHELSEA LĘBORK22 
7.MAR-POL GARCZEGORZE22 
8.KAZAMATY ŁEBUNIA13 
9.TEAM ŁEBA/CHARBROWO10 
10.BUNIKS MOSTY

zobacz wyniki




MISTRZOWSKA 2010
1.ELTOM NWL NOWA WIEŚ LĘBORSKA29 
2.KAZAMATY ŁEBUNIA28 
3.MARCO/OLDBOY LĘBORK24 
4.LEMAT ZATORZE LĘBORK23 
5.AJAX LĘBORK18 
6.KFM KRĘPA KASZUBSKA START ŁEBIEŃ18 
7.ZENIT REDKOWICE17 
8.AMG LĘBORK

zobacz wyniki




SPADKOWA 2010
1.MAX-BRUK II LĘBORK40 
2.TILIA RESIDENCE KĘBŁOWO39 
3.KOKOSANKA LĘBORK28 
4.GROM OBLIWICE24 
5.POL-DRÓG SA LĘBORK21 
6.PROFARM LĘBORK20 
7.MELANGE LĘBORK20 
8.BRUK-KCIUK JANOWICZKI15 
9.BUNIKS II MOSTY

zobacz wyniki




EKSTRAKLASA 2009/10
1.KM AJAX LĘBORK57 
2.MAX BRUK LĘBORK51 
3.MAR-POL GARCZEGORZE44 
4.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE44 
5.RATUSZ LĘBORK37 
6.BARCA I DZIELNICA ZACHODNIA LĘBORK36 
7.CELTIC LĘBORK34 
8.BUNIKS MOSTY27 
9.TEAM ŁEBA/CHARBROWO27 
10.PAGO JAGIELLONIA LĘBORK14 
11.ROBEX-ZATORZE LĘBORK10 
12.I BZ LĘBORK/UL ŻYWICKI Lębork

zobacz wyniki




II LIGA MISTRZOWSKA
1.TEAM ŁEBA/CHARBROWO32 
2.MAX BRUK LĘBORK31 
3.I BZ LĘBORK/UL ŻYWICKI Lębork27 
4.SPORTBOX LĘBORK19 
5.SPORTING LĘBORK18 
6.ZENIT REDKOWICE16 
7.MELANGE LĘBORK14 
8.PROFARM LĘBORK

zobacz wyniki




II LIGA SPADKOWA
1.GROM OBLIWICE30 
2.STARY BROWAR LĘBORK30 
3.AMG LĘBORK23 
4.BUNIKS II MOSTY23 
5.ACTIMEL PO LĘBORK23 
6.TILIA RESIDENCE KĘBŁOWO20 
7.LKS DRYWA ŁEBUNIA
8.POL-DRÓG SA LĘBORK

zobacz wyniki




EKSTRAKLASA 2008/09
1.KM AJAX LĘBORK59 
2.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE53 
3.BUNIKS MOSTY45 
4.RATUSZ LĘBORK41 
5.CELTIC LĘBORK41 
6.MAR-POL GARCZEGORZE33 
7.BARCA I DZIELNICA ZACHODNIA LĘBORK31 
8.PAGO JAGIELLONIA LĘBORK22 
9.ROBEX-ZATORZE LĘBORK22 
10.LEMAT ZATORZE LĘBORK16 
11.AJAX LĘBORK12 
12.KAZAMATY ŁEBUNIA

zobacz wyniki




I LIGA 2007/08
1.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE51 
2.AVANS WEJHEROWO46 
3.PAGO JAGIELLONIA LĘBORK46 
4.CHELSEA LĘBORK45 
5.KM AJAX LĘBORK43 
6.CELTIC LĘBORK32 
7.BARCA LĘBORK30 
8.KAZAMATY ŁEBUNIA28 
9.ANIOŁY POLTAREX LĘBORK26 
10.LEMAT ZATORZE LĘBORK20 
11.EURO-INKAS LĘBORK12 
12.STARY BROWAR LĘBORK

zobacz wyniki




I LIGA
1.ZIELONA RESTAURACJA LĘBORK58 
2.PAGO JAGIELLONIA LĘBORK57 
3.CELTIC LĘBORK50 
4.CHELSEA LĘBORK47 
5.AB ŁEBA46 
6.BARCA LĘBORK43 
7.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE33 
8.FARM FRITES POLAND SA LĘBORK32 
9.KAZAMATY ŁEBUNIA30 
10.LEMAT ZATORZE LĘBORK27 
11.BUDŻETÓWKA 13 
12.LEŚNIK CEWICE 12 
13.KM AJAX LĘBORK10 

zobacz wyniki