EKSTRAKLASA, kolejka 10

Wyniki

PO - ANDRZEJKI 4 : 3
ZENIT - BARCA 5 : 0
ANIOŁY/MAR - ANIOŁY 5 : 2
FARM - ALTEAMS 6 : 3

Strzelcy

2Przemysław Gapa (FARM FRITES POLAND SA) , Andrzej Kołucki (PO GODZINACH) , Mateusz Ruszkowski (ZENIT) , Karol Staniszewski (FARM FRITES POLAND SA) , Konrad Syldatk (ANIOŁY/MAR-POL)
1Konrad Butowski (FARM FRITES POLAND SA) , Norbert Butowski (ANDRZEJKI TEAM) , Michał Choszcz (ANIOŁY/MAR-POL) , Krystian Czerwionka (ANIOŁY II) , Michał Fudala (ANDRZEJKI TEAM) , Patryk Gaffke (ZENIT) , Jakub Żmudzki (PO GODZINACH) , Grzegorz Światły (ALTEAMS) , Błażej Marczykowski (ALTEAMS) , Tomasz Neubauer (ZENIT) , Wojciech Pięta (PO GODZINACH) , Marcin Staszczuk (ANIOŁY/MAR-POL) , Łukasz Szwaba (FARM FRITES POLAND SA) , Błażej Tomasiewicz (ANIOŁY II) , Radosław Walkusz (ANIOŁY/MAR-POL) , Tomasz Wiśniewski (ZENIT)

Kartki

Domink Itrych (ANDRZEJKI TEAM) , Mateusz Ruszkowski (ZENIT)

Bramkarze

9Rafał Łapigrowski (ANDRZEJKI TEAM)
8Piotr Czaja (ZENIT)
8Adam Wojtowicz (ANIOŁY/MAR-POL)
7Piotr Anisimowicz (BARCA)
7Dominik Czekirda (PO GODZINACH)
7Dominik Twardowski (ALTEAMS)
6Paweł Krasiński (FARM FRITES POLAND SA)
6Mateusz Mayer (ANIOŁY II)

EKSTRAKLASA, kolejka 9

Wyniki

FARM - PO 2 : 5
ANDRZEJKI - ANIOŁY/MAR 3 : 0
ALTEAMS - BARCA 1 : 15
ANIOŁY - ZENIT 0 : 6

Strzelcy

4Mateusz Madziąg (BARCA) , Michał Pietrzyk (BARCA)
3Tomasz Neubauer (ZENIT) , Mateusz Pawlik (BARCA)
2Tomasz Gniba (PO GODZINACH) , Błażej Grzenkowicz (BARCA) , Jakub Kierznikiewicz (BARCA) , Wojciech Pięta (PO GODZINACH) , Mateusz Ruszkowski (ZENIT)
1Paweł Bulczak (ANDRZEJKI TEAM) , Konrad Butowski (FARM FRITES POLAND SA) , Norbert Butowski (ANDRZEJKI TEAM) , Patryk Gaffke (ZENIT) , Bartłomiej Gołąb (ALTEAMS) , Mariusz Kalamaszek (PO GODZINACH) , Michał Maszota (ANDRZEJKI TEAM) , Wojciech Szulc (FARM FRITES POLAND SA)

Kartki

Norbert Butowski (ANDRZEJKI TEAM) , Michał Maszota (ANDRZEJKI TEAM) , Błażej Tomasiewicz (ANIOŁY II) , Radosław Walkusz (ANIOŁY/MAR-POL)

Bramkarze

8Dominik Czekirda (PO GODZINACH)
7Piotr Czaja (ZENIT)
7Paweł Krasiński (FARM FRITES POLAND SA)
7Maciej Ptaszek (ANDRZEJKI TEAM)
6Piotr Anisimowicz (BARCA)
6Dominik Twardowski (ALTEAMS)
6Adam Wojtowicz (ANIOŁY/MAR-POL)
5Mateusz Mayer (ANIOŁY II)

EKSTRAKLASA, kolejka 8

Wyniki

ALTEAMS - FARM 3 : 6
ZENIT - BARCA 2 : 3
ANIOŁY/MAR - FARM 5 : 3
PO - ALTEAMS 20 : 0
ZENIT - ANDRZEJKI 5 : 1
BARCA - ANIOŁY 11 : 2

Strzelcy

8Piotr Łapigrowski (PO GODZINACH)
6Karol Staniszewski (FARM FRITES POLAND SA)
4Wojciech Pięta (PO GODZINACH) , Michał Pietrzyk (BARCA)
3Andrzej Kołucki (PO GODZINACH) , Tomasz Neubauer (ZENIT) , Patryk Wos (PO GODZINACH)
2Tomasz Kwidzyński (ANIOŁY/MAR-POL) , Jakub Żmudzki (PO GODZINACH) , Błażej Marczykowski (ALTEAMS) , Mateusz Pawlik (BARCA) , Szymon Pawlik (BARCA) , Grzegorz Smolarek (BARCA) , Łukasz Szwaba (FARM FRITES POLAND SA) , Tomasz Wiśniewski (ZENIT)
1Konrad Butowski (FARM FRITES POLAND SA) , Michał Choszcz (ANIOŁY/MAR-POL) , Marcin Drzazgowski (ANIOŁY/MAR-POL) , Patryk Gaffke (ZENIT) , Karol Kiełtyka (BARCA) , Jakub Kierznikiewicz (BARCA) , Damian Kolke (ANIOŁY/MAR-POL) , Adrian Kwiatkowski (ANIOŁY II) , Mateusz Madziąg (BARCA) , Sebastian Niewola (ALTEAMS) , Mateusz Ruszkowski (ZENIT)

Kartki

Miłosz Butowski (ALTEAMS)

Bramkarze

16Piotr Anisimowicz (BARCA)
15Piotr Czaja (ZENIT)
9Dominik Twardowski (ALTEAMS)
8Mateusz Mayer (ANIOŁY II)
7Dominik Czekirda (PO GODZINACH)
7Tomasz Misiura (FARM FRITES POLAND SA)
6Maciej Ptaszek (ANDRZEJKI TEAM)
6Adam Wojtowicz (ANIOŁY/MAR-POL)
4Paweł Krasiński (FARM FRITES POLAND SA)

1 LIGA FUTSALU PLF, kolejka 14

Wyniki

HELIOS - CONSTRACT 1 : 5
POLITECHNIKA - UNISŁAW 3 : 5
AZS - KS 4 : 3
CREDO - AZS 4 : 3
MIESZKO - TEAM :
TAF - MOKS 3 : 8

Strzelcy

Kartki

Bramkarze

1 LIGA FUTSALU PLF, kolejka 13

Wyniki

TAF - UNISŁAW 2 : 5
CONSTRACT - POLITECHNIKA 5 : 4
MOKS - CREDO 4 : 1
KS - HELIOS 6 : 3
TEAM - AZS 6 : 1
AZS - MIESZKO 6 : 4

Strzelcy

Kartki

Bramkarze

1 LIGA FUTSALU PLF, kolejka 12

Wyniki

TAF - CREDO 4 : 5
UNISŁAW - CONSTRACT 3 : 3
AZS - AZS 1 : 4
POLITECHNIKA - KS 0 : 5
HELIOS - TEAM 1 : 5
MIESZKO - MOKS :

Strzelcy

Kartki

Bramkarze

1 LIGA FUTSALU PLF, kolejka 11

Wyniki

UNISŁAW - KS 4 : 5
POLITECHNIKA - TEAM 8 : 2
HELIOS - AZS 2 : 6
CONSTRACT - TAF 2 : 3
AZS - MOKS 3 : 4
MIESZKO - CREDO 3 : 3

Strzelcy

Kartki

Bramkarze

Najbliższe mecze

25.02  20:00   MIESZKO - TEAM
26.02  19:00   ZENIT - PO
26.02  19:45   FARM - BARCA
26.02  20:30   ALTEAMS - ANIOŁY/MAR
26.02  21:15   ANIOŁY - ANDRZEJKI
04.03  00:00   MIESZKO - CONSTRACT
04.03  00:00   CREDO - KS
04.03  00:00   HELIOS - POLITECHNIKA
04.03  00:00   AZS - UNISŁAW
04.03  00:00   TAF - AZS
05.03  14:00   MOKS - TEAM
05.03  19:00   ZENIT - FARM
05.03  19:45   BARCA - ANDRZEJKI
05.03  20:30   ALTEAMS - ANIOŁY
11.03  00:00   CONSTRACT - CREDO
11.03  00:00   HELIOS - TAF
11.03  00:00   POLITECHNIKA - AZS
11.03  00:00   UNISŁAW - MIESZKO
11.03  00:00   KS - MOKS
12.03  17:00   TEAM - AZS
15.04  00:00   MIESZKO - MOKS
NIEDZIELA 27.11.2016
25.11.16

Przypominamy, że w najbliższą niedzielę liga nie gra..spotykamy się za tydzień 04 grudnia..pozdrawiamy czytaj dalej ...

Odsłon 272, Komentarzy 3

W NIEDZIELĘ ZACZYNAMY!!
03.11.16

1 kolejka
ANIOŁY II GARCZEGORZE - ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE : 0000-00-00
ALTEAMS LĘBORK - BARCA LĘBORK : 2016-11-06 18:00
FARM FRITES POLAND SA LĘBORK - KAZAMATY ŁEBUNIA : 2016-11-06 18:45
ANDRZEJKI TEAM LĘBORK - ZENIT ŁĘCZYCE : 2016-11-06 19:30

2 kolejka
ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE - ALTEAMS LĘBORK : 0000-00-00
BARCA LĘBORK - FARM FRITES POLAND SA LĘBORK : 2016-11-13 19:00
KAZAMATY ŁEBUNIA - ANDRZEJKI TEAM LĘBORK : 2016-11-13 19:45
ZENIT ŁĘCZYCE - ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE : 2016-11-13 20:30 czytaj dalej ...

Odsłon 264, Komentarzy 0

LIGA HALOWA - DRUŻYNY
24.10.16

Wstępny skład ligi znajduje się w tabeli po prawej stronie (pod tabelą 1 ligi PLF). Jeśli kogoś pominęliśmy lub dopisaliśmy wbrew prosimy o info...Poza tym, to ostatni moment na zapisy..tel.607351919 czytaj dalej ...

Odsłon 226, Komentarzy 0

LIGA HALOWA - REGULAMIN
20.10.16

LĘBORSKIE STOWARZYSZENIE SYMPATYKÓW SPORTU
HALOWA LIGA POWIATU LĘBORSKIEGO
XIII EDYCJA - SEZON 2016/2017
REGULAMIN
I. System rozgrywek:
- rozgrywki prowadzone w lidze8 - 12 zespołowej, systemem mecz i rewanż „każdy z każdym
- w rozgrywkach uczestniczą drużyny zgłoszone do organizatora.
II. Organizator:
Lęborskie Stowarzyszenie Sympatyków Sportu
III. Patronat honorowy:
Burmistrz Miasta Lęborka
IV. Patronat prasowy:
-
V. Termin i miejsce:
Termin: I kolejka I ligi - 06.11.2016 r.,
Miejsce: HALA SPORTOWA GIMNAZJUM NR 2 w Lęborku ul. P.SKARGI 52
VI. Zawodnicy:
- drużyna składa się minimalnie z 11 zawodników, maksymalnie z 15 zawodników, zgłoszonych przed rozpoczęciem rozgrywek, skład drużyny musi być dostarczony do organizatora przed rozpoczęciem rozgrywek na druku otrzyma-nym od organizatora, z własnoręcznymi podpisami zawodników drużyny oraz dołączonymi kserami dokumentu tożsamości,
- w rozgrywkach mogą uczestniczyć zawodnicy, którzy ukończyli 18 rok życia (w dniu rozpoczęcia rozgrywek zawod-nik musi mieć ukończone 18 lat),
- dopuszcza się udział zawodników, czytaj dalej ...

Odsłon 287, Komentarzy 0

LIGA HALOWA 2016/17
10.10.16

Bardzo prosimy o decyzje związane z udziałem w XIII Halowej Lidze Powiatu Lęborskiego..chcielibyśmy oszacować koszty udziału, stworzyć terminarz i zarezerwować czas na hali...pomału musimy zamykać listę zgłoszeń..e-mail: a.jablonowska@op.pl tel.607351919..pozdrawiamy czytaj dalej ...

Odsłon 266, Komentarzy 0


użytkownik:
hasło:
Rejestracja
EKSTRAKLASA
1.PO GODZINACH LĘBORK33 
2.ZENIT ŁĘCZYCE28 
3.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE23 
4.BARCA LĘBORK22 
5.ANDRZEJKI TEAM LĘBORK13 
6.ANIOŁY II GARCZEGORZE10 
7.FARM FRITES POLAND SA LĘBORK
8.ALTEAMS LĘBORK

zobacz wyniki




1 LIGA FUTSALU PLF
1.MOKS BIAŁYSTOK32 
2.CONSTRACT LUBAWA28 
3.AZS UW WARSZAWA27 
4.TEAM LĘBORK26 
5.AZS UZ ZIELONA GÓRA23 
6.KS FUTSAL OBORNIKI21 
7.MIESZKO GNIEZNO20 
8.POLITECHNIKA GDAŃSKA19 
9.CREDO FUTSAL PIŁA17 
10.UNISŁAW TEAM UNISŁAW16 
11.HELIOS BIAŁYSTOK14 
12.TAF TORUŃ

zobacz wyniki




EKSTRAKLASA
1.RATUSZ LĘBORK44 
2.ALBATRAOZ LĘBORK35 
3.BARCA LĘBORK28 
4.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE27 
5.KAZAMATY ŁEBUNIA21 
6.ZENIT REDKOWICE17 
7.BZ-BUD LUBOWIDZ17 
8.ANIOŁY II GARCZEGORZE14 
9.FARM FRITES POLAND SA LĘBORK

zobacz wyniki




EKSTRAKLASA 2014/15
1.RATUSZ LĘBORK54 
2.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE43 
3.BARCA LĘBORK36 
4.ZENIT REDKOWICE35 
5.KAZAMATY ŁEBUNIA33 
6.BZ-BUD LUBOWIDZ22 
7.ANIOŁY II GARCZEGORZE19 
8.FARM FRITES POLAND SA LĘBORK13 
9.CELTIC LĘBORK10 
10.KS STRZEBIELINO

zobacz wyniki




EKSTRAKLASA 2013/14
1.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE54 
2.FENIKS TEAM GDAŃSK53 
3.MAX BRUK LĘBORK49 
4.BARCA LĘBORK49 
5.I BZ LĘBORK/UL ŻYWICKI Lębork36 
6.GOVICAR LĘBORK36 
7.KAZAMATY ŁEBUNIA28 
8.SALPOL NOWA WIEŚ LĘBORSKA26 
9.BOCA JUNIORS LĘBORK20 
10.FARM FRITES POLAND SA LĘBORK17 
11.TILIA RESIDENCE KĘBŁOWO11 
12.ROBEX-ZATORZE LĘBORK

zobacz wyniki




EKSTRAKLASA
1.MAX BRUK LĘBORK36 
2.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE31 
3.BUNIKS MOSTY RATUSZ LĘBORK25 
4.FENIKS TEAM GDAŃSK25 
5.CELTIC/ELTOM LĘBORK/NOWA WIEŚ LĘBORSKA18 
6.KAZAMATY ŁEBUNIA17 
7.ZENIT REDKOWICE
8.LEMAT ZATORZE LĘBORK

zobacz wyniki




II LIGA
1.I BZ LĘBORK/UL ŻYWICKI Lębork36 
2.BARCA LĘBORK25 
3.TILIA RESIDENCE KĘBŁOWO22 
4.AJAX LĘBORK22 
5.FARM FRITES POLAND SA LĘBORK21 
6.DZIELNICA ZACHODNIA A-LAKIERNI LĘBORK16 
7.GKS LINIA12 
8.PRAWKO JAREK LĘBORK
9.

zobacz wyniki




EKSTRAKLASA
1.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE46 
2.MAX BRUK LĘBORK37 
3.BUNIKS MOSTY RATUSZ LĘBORK35 
4.BARCA I CHELSEA LĘBORK30 
5.CELTIC/ELTOM LĘBORK/NOWA WIEŚ LĘBORSKA27 
6.MAR-POL GARCZEGORZE27 
7.KAZAMATY ŁEBUNIA17 
8.ZENIT REDKOWICE16 
9.LEMAT ZATORZE LĘBORK14 
10.KFM KRĘPA KASZUBSKA START ŁEBIEŃ12 

zobacz wyniki




MISTRZOWSKA
1.I BZ LĘBORK/UL ŻYWICKI Lębork30 
2.ZENIT REDKOWICE28 
3.KFM KRĘPA KASZUBSKA START ŁEBIEŃ21 
4.LEMAT ZATORZE LĘBORK19 
5.DZIELNICA ZACHODNIA A-LAKIERNI LĘBORK18 
6.LKS ŁEBUNIA18 
7.ROBEX-ZATORZE LĘBORK16 
8.MAX-BRUK II LĘBORK16 

zobacz wyniki




SPADKOWA
1.PROFARM LĘBORK26 
2.OLDBOY ZIELONA RESTAURACJA LĘBORK19 
3.TILIA RESIDENCE KĘBŁOWO14 
4.AMG LĘBORK10 
5.BRUK-KCIUK JANOWICZKI
6.POL-DRÓG SA LĘBORK

zobacz wyniki




EKSTRAKLASA 2010/11
1.KM AJAX LĘBORK47 
2.MAX BRUK LĘBORK46 
3.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE36 
4.RATUSZ LĘBORK36 
5.CELTIC/ELTOM LĘBORK/NOWA WIEŚ LĘBORSKA28 
6.BARCA I CHELSEA LĘBORK22 
7.MAR-POL GARCZEGORZE22 
8.KAZAMATY ŁEBUNIA13 
9.TEAM ŁEBA/CHARBROWO10 
10.BUNIKS MOSTY

zobacz wyniki




MISTRZOWSKA 2010
1.ELTOM NWL NOWA WIEŚ LĘBORSKA29 
2.KAZAMATY ŁEBUNIA28 
3.MARCO/OLDBOY LĘBORK24 
4.LEMAT ZATORZE LĘBORK23 
5.AJAX LĘBORK18 
6.KFM KRĘPA KASZUBSKA START ŁEBIEŃ18 
7.ZENIT REDKOWICE17 
8.AMG LĘBORK

zobacz wyniki




SPADKOWA 2010
1.MAX-BRUK II LĘBORK40 
2.TILIA RESIDENCE KĘBŁOWO39 
3.KOKOSANKA LĘBORK28 
4.GROM OBLIWICE24 
5.POL-DRÓG SA LĘBORK21 
6.PROFARM LĘBORK20 
7.MELANGE LĘBORK20 
8.BRUK-KCIUK JANOWICZKI15 
9.BUNIKS II MOSTY

zobacz wyniki




EKSTRAKLASA 2009/10
1.KM AJAX LĘBORK57 
2.MAX BRUK LĘBORK51 
3.MAR-POL GARCZEGORZE44 
4.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE44 
5.RATUSZ LĘBORK37 
6.BARCA I DZIELNICA ZACHODNIA LĘBORK36 
7.CELTIC LĘBORK34 
8.BUNIKS MOSTY27 
9.TEAM ŁEBA/CHARBROWO27 
10.PAGO JAGIELLONIA LĘBORK14 
11.ROBEX-ZATORZE LĘBORK10 
12.I BZ LĘBORK/UL ŻYWICKI Lębork

zobacz wyniki




II LIGA MISTRZOWSKA
1.TEAM ŁEBA/CHARBROWO32 
2.MAX BRUK LĘBORK31 
3.I BZ LĘBORK/UL ŻYWICKI Lębork27 
4.SPORTBOX LĘBORK19 
5.SPORTING LĘBORK18 
6.ZENIT REDKOWICE16 
7.MELANGE LĘBORK14 
8.PROFARM LĘBORK

zobacz wyniki




II LIGA SPADKOWA
1.GROM OBLIWICE30 
2.STARY BROWAR LĘBORK30 
3.AMG LĘBORK23 
4.BUNIKS II MOSTY23 
5.ACTIMEL PO LĘBORK23 
6.TILIA RESIDENCE KĘBŁOWO20 
7.LKS DRYWA ŁEBUNIA
8.POL-DRÓG SA LĘBORK

zobacz wyniki




EKSTRAKLASA 2008/09
1.KM AJAX LĘBORK59 
2.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE53 
3.BUNIKS MOSTY45 
4.RATUSZ LĘBORK41 
5.CELTIC LĘBORK41 
6.MAR-POL GARCZEGORZE33 
7.BARCA I DZIELNICA ZACHODNIA LĘBORK31 
8.PAGO JAGIELLONIA LĘBORK22 
9.ROBEX-ZATORZE LĘBORK22 
10.LEMAT ZATORZE LĘBORK16 
11.AJAX LĘBORK12 
12.KAZAMATY ŁEBUNIA

zobacz wyniki




I LIGA 2007/08
1.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE51 
2.AVANS WEJHEROWO46 
3.PAGO JAGIELLONIA LĘBORK46 
4.CHELSEA LĘBORK45 
5.KM AJAX LĘBORK43 
6.CELTIC LĘBORK32 
7.BARCA LĘBORK30 
8.KAZAMATY ŁEBUNIA28 
9.ANIOŁY POLTAREX LĘBORK26 
10.LEMAT ZATORZE LĘBORK20 
11.EURO-INKAS LĘBORK12 
12.STARY BROWAR LĘBORK

zobacz wyniki




I LIGA
1.ZIELONA RESTAURACJA LĘBORK58 
2.PAGO JAGIELLONIA LĘBORK57 
3.CELTIC LĘBORK50 
4.CHELSEA LĘBORK47 
5.AB ŁEBA46 
6.BARCA LĘBORK43 
7.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE33 
8.FARM FRITES POLAND SA LĘBORK32 
9.KAZAMATY ŁEBUNIA30 
10.LEMAT ZATORZE LĘBORK27 
11.BUDŻETÓWKA 13 
12.LEŚNIK CEWICE 12 
13.KM AJAX LĘBORK10 

zobacz wyniki