Mecze

ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE - KAZAMATY ŁEBUNIA 4:3


ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE
Jarosław Witek (bramkarz: 7)
Michał Dąbrowski
Marcin Drzazgowski
Tomasz Żółć
Łukasz Łapigrowski 1
Jan Syldatk 2
Jacek Wicon 1


KAZAMATY ŁEBUNIA
Dariusz Maszota (bramkarz: 7)
Marcin Andryskowski
Sławomir Czaja
Łukasz Kołodziejski 2
Michał Maszota
Damian Maszota
Tomasz Mielewczyk
Paweł Mrosk
Artur Mrosk
Karol Mrosk 1
Radosław Wroński

i zaczęło się!! szybka gra obu ekip, choć widać duże wytrenowanie Aniołów.. ale to Kazamaty obejmują prowadzenie w 3 minucie - Kołodziejski 1-0! W odpowiedzi Łapigrowski w poprzeczkę..znowu uderza Kołodziejski, ale tym razem Witek broni (nogami). uderza Dąbrowski, ale minimalnie obok, za to Kołodziejski między nogami Witka i mamy 2-0! sensacja - mistrza przegrywa na początek, ale to dopiero 5minuta. kontuzja Maszoty - bramkarza Kazamat (ale to twardy gość), ale już gramy, dobrze Maszota na ziemi -wyłuskał piłkę spod nóg rywala. znowu Maszota za polem karnym, no świetna kombinacyjna akcja Aniołów i Syldatk J strzela na 2-1. silna próba Drzazgowskiego z 15m, ale niecelna. 10 minuta spotkania. To Anioły więcej grają, ale Łebunia jedynie kontruje, ale można i tak co widać po dotychczasowym wyniku.. dobra obrona Maszoty po strzale Wiconia w 12minucie. w 15 żółtko dla M.Maszoty za faul.. Ależ gol dla Aniołów i mamy 2-2, a mecz od początku..Drugi gol J.Syldatka. w 18 Łapigrowski po krótkim, ale obok..za chwilę Wicoń z połowy boiska, a Maszota z kłopotami, na drugiej poowie Kołodziejski do bramki,ale Drzazgowski zatrzymał piłkę leżąc, za kilka sekund najpierw broni Maszota za chwilę Łapa obok gola w 300% sytuacji (do pustaka - przystawić nogę i zamknąć oczy- z tego wszystkiego Łapa chyba zamknął tylko oczy..:-)) ), a jednak nie wpadło..w ostatniej sekundzie Kołodziejski w słupek i syrena na przerwę.. 2 połowa i zaczęło się od obrony Maszoty w syt. sam na sam z Dąbrowskim.. Wicoń 2x w nogi obrońców w 22min.. uderza Dąbrowski, ale Maszota na róg, zamek Aniołow i gol Wiconia- Maszota mógł trochę lepiej zachować się przy tym golu.. znnowu okazje z obu stron , ale wynik bez zmian , w 26min Mrosk K., na 3-3! bardzo wyrównane spotkanie, choć dwa style gry: Anioły - pozycyjnie, Kazamaty - kontry. błąd dwóch podań do bramkarza i okazja Aniołów z 6m, ale broni nogami Maszota. 12min do końca. znowu uderza Wicoń z daleka, ale pewnie w ręce Maszota. 4-3 dla Aniołów. Łapigrowski z Wiconiem "wypykali" obrońców i bramkarza i ten pierwszy po nogach M.Maszoty strzelił gola w 31min. świetna kontra Maszoty, Maszoty i Mroska, ale również świetna obrona Witka.. 7 minut przed nami.. w 34 uderza najpierw Mrosk A., ale broni Witek, potem Maszota niecelnie, żółtko dla Maszoty J. Anioły graja spokojnie, Kazamaty próbują odwrócić losy meczu.. świetnie Witek końcami palców na róg.. ależ zmarnowana sytuacja Aniołów, obrońcy leżą, bramkarz leży a piłka w boczna siatkę..2 minuty i koniec 4-3 Anioły!

użytkownik:
hasło:
Rejestracja
EKSTRAKLASA
1.PO GODZINACH LĘBORK39 
2.ZENIT ŁĘCZYCE34 
3.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE26 
4.BARCA LĘBORK25 
5.ANDRZEJKI TEAM LĘBORK19 
6.ANIOŁY II GARCZEGORZE13 
7.FARM FRITES POLAND SA LĘBORK
8.ALTEAMS LĘBORK

zobacz wyniki




1 LIGA FUTSALU PLF
1.MOKS BIAŁYSTOK53 
2.CONSTRACT LUBAWA44 
3.AZS UZ ZIELONA GÓRA37 
4.AZS UW WARSZAWA36 
5.TEAM LĘBORK34 
6.KS FUTSAL OBORNIKI30 
7.POLITECHNIKA GDAŃSKA29 
8.MIESZKO GNIEZNO29 
9.HELIOS BIAŁYSTOK26 
10.CREDO FUTSAL PIŁA24 
11.UNISŁAW TEAM UNISŁAW23 
12.TAF TORUŃ

zobacz wyniki




EKSTRAKLASA
1.RATUSZ LĘBORK44 
2.ALBATRAOZ LĘBORK35 
3.BARCA LĘBORK28 
4.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE27 
5.KAZAMATY ŁEBUNIA21 
6.ZENIT REDKOWICE17 
7.BZ-BUD LUBOWIDZ17 
8.ANIOŁY II GARCZEGORZE14 
9.FARM FRITES POLAND SA LĘBORK

zobacz wyniki




EKSTRAKLASA 2014/15
1.RATUSZ LĘBORK54 
2.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE43 
3.BARCA LĘBORK36 
4.ZENIT REDKOWICE35 
5.KAZAMATY ŁEBUNIA33 
6.BZ-BUD LUBOWIDZ22 
7.ANIOŁY II GARCZEGORZE19 
8.FARM FRITES POLAND SA LĘBORK13 
9.CELTIC LĘBORK10 
10.KS STRZEBIELINO

zobacz wyniki




EKSTRAKLASA 2013/14
1.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE54 
2.FENIKS TEAM GDAŃSK53 
3.MAX BRUK LĘBORK49 
4.BARCA LĘBORK49 
5.I BZ LĘBORK/UL ŻYWICKI Lębork36 
6.GOVICAR LĘBORK36 
7.KAZAMATY ŁEBUNIA28 
8.SALPOL NOWA WIEŚ LĘBORSKA26 
9.BOCA JUNIORS LĘBORK20 
10.FARM FRITES POLAND SA LĘBORK17 
11.TILIA RESIDENCE KĘBŁOWO11 
12.ROBEX-ZATORZE LĘBORK

zobacz wyniki




EKSTRAKLASA
1.MAX BRUK LĘBORK36 
2.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE31 
3.BUNIKS MOSTY RATUSZ LĘBORK25 
4.FENIKS TEAM GDAŃSK25 
5.CELTIC/ELTOM LĘBORK/NOWA WIEŚ LĘBORSKA18 
6.KAZAMATY ŁEBUNIA17 
7.ZENIT REDKOWICE
8.LEMAT ZATORZE LĘBORK

zobacz wyniki




II LIGA
1.I BZ LĘBORK/UL ŻYWICKI Lębork36 
2.BARCA LĘBORK25 
3.TILIA RESIDENCE KĘBŁOWO22 
4.AJAX LĘBORK22 
5.FARM FRITES POLAND SA LĘBORK21 
6.DZIELNICA ZACHODNIA A-LAKIERNI LĘBORK16 
7.GKS LINIA12 
8.PRAWKO JAREK LĘBORK
9.

zobacz wyniki




EKSTRAKLASA
1.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE46 
2.MAX BRUK LĘBORK37 
3.BUNIKS MOSTY RATUSZ LĘBORK35 
4.BARCA I CHELSEA LĘBORK30 
5.CELTIC/ELTOM LĘBORK/NOWA WIEŚ LĘBORSKA27 
6.MAR-POL GARCZEGORZE27 
7.KAZAMATY ŁEBUNIA17 
8.ZENIT REDKOWICE16 
9.LEMAT ZATORZE LĘBORK14 
10.KFM KRĘPA KASZUBSKA START ŁEBIEŃ12 

zobacz wyniki




MISTRZOWSKA
1.I BZ LĘBORK/UL ŻYWICKI Lębork30 
2.ZENIT REDKOWICE28 
3.KFM KRĘPA KASZUBSKA START ŁEBIEŃ21 
4.LEMAT ZATORZE LĘBORK19 
5.DZIELNICA ZACHODNIA A-LAKIERNI LĘBORK18 
6.LKS ŁEBUNIA18 
7.ROBEX-ZATORZE LĘBORK16 
8.MAX-BRUK II LĘBORK16 

zobacz wyniki




SPADKOWA
1.PROFARM LĘBORK26 
2.OLDBOY ZIELONA RESTAURACJA LĘBORK19 
3.TILIA RESIDENCE KĘBŁOWO14 
4.AMG LĘBORK10 
5.BRUK-KCIUK JANOWICZKI
6.POL-DRÓG SA LĘBORK

zobacz wyniki




EKSTRAKLASA 2010/11
1.KM AJAX LĘBORK47 
2.MAX BRUK LĘBORK46 
3.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE36 
4.RATUSZ LĘBORK36 
5.CELTIC/ELTOM LĘBORK/NOWA WIEŚ LĘBORSKA28 
6.BARCA I CHELSEA LĘBORK22 
7.MAR-POL GARCZEGORZE22 
8.KAZAMATY ŁEBUNIA13 
9.TEAM ŁEBA/CHARBROWO10 
10.BUNIKS MOSTY

zobacz wyniki




MISTRZOWSKA 2010
1.ELTOM NWL NOWA WIEŚ LĘBORSKA29 
2.KAZAMATY ŁEBUNIA28 
3.MARCO/OLDBOY LĘBORK24 
4.LEMAT ZATORZE LĘBORK23 
5.AJAX LĘBORK18 
6.KFM KRĘPA KASZUBSKA START ŁEBIEŃ18 
7.ZENIT REDKOWICE17 
8.AMG LĘBORK

zobacz wyniki




SPADKOWA 2010
1.MAX-BRUK II LĘBORK40 
2.TILIA RESIDENCE KĘBŁOWO39 
3.KOKOSANKA LĘBORK28 
4.GROM OBLIWICE24 
5.POL-DRÓG SA LĘBORK21 
6.PROFARM LĘBORK20 
7.MELANGE LĘBORK20 
8.BRUK-KCIUK JANOWICZKI15 
9.BUNIKS II MOSTY

zobacz wyniki




EKSTRAKLASA 2009/10
1.KM AJAX LĘBORK57 
2.MAX BRUK LĘBORK51 
3.MAR-POL GARCZEGORZE44 
4.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE44 
5.RATUSZ LĘBORK37 
6.BARCA I DZIELNICA ZACHODNIA LĘBORK36 
7.CELTIC LĘBORK34 
8.BUNIKS MOSTY27 
9.TEAM ŁEBA/CHARBROWO27 
10.PAGO JAGIELLONIA LĘBORK14 
11.ROBEX-ZATORZE LĘBORK10 
12.I BZ LĘBORK/UL ŻYWICKI Lębork

zobacz wyniki




II LIGA MISTRZOWSKA
1.TEAM ŁEBA/CHARBROWO32 
2.MAX BRUK LĘBORK31 
3.I BZ LĘBORK/UL ŻYWICKI Lębork27 
4.SPORTBOX LĘBORK19 
5.SPORTING LĘBORK18 
6.ZENIT REDKOWICE16 
7.MELANGE LĘBORK14 
8.PROFARM LĘBORK

zobacz wyniki




II LIGA SPADKOWA
1.GROM OBLIWICE30 
2.STARY BROWAR LĘBORK30 
3.AMG LĘBORK23 
4.BUNIKS II MOSTY23 
5.ACTIMEL PO LĘBORK23 
6.TILIA RESIDENCE KĘBŁOWO20 
7.LKS DRYWA ŁEBUNIA
8.POL-DRÓG SA LĘBORK

zobacz wyniki




EKSTRAKLASA 2008/09
1.KM AJAX LĘBORK59 
2.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE53 
3.BUNIKS MOSTY45 
4.RATUSZ LĘBORK41 
5.CELTIC LĘBORK41 
6.MAR-POL GARCZEGORZE33 
7.BARCA I DZIELNICA ZACHODNIA LĘBORK31 
8.PAGO JAGIELLONIA LĘBORK22 
9.ROBEX-ZATORZE LĘBORK22 
10.LEMAT ZATORZE LĘBORK16 
11.AJAX LĘBORK12 
12.KAZAMATY ŁEBUNIA

zobacz wyniki




I LIGA 2007/08
1.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE51 
2.AVANS WEJHEROWO46 
3.PAGO JAGIELLONIA LĘBORK46 
4.CHELSEA LĘBORK45 
5.KM AJAX LĘBORK43 
6.CELTIC LĘBORK32 
7.BARCA LĘBORK30 
8.KAZAMATY ŁEBUNIA28 
9.ANIOŁY POLTAREX LĘBORK26 
10.LEMAT ZATORZE LĘBORK20 
11.EURO-INKAS LĘBORK12 
12.STARY BROWAR LĘBORK

zobacz wyniki




I LIGA
1.ZIELONA RESTAURACJA LĘBORK58 
2.PAGO JAGIELLONIA LĘBORK57 
3.CELTIC LĘBORK50 
4.CHELSEA LĘBORK47 
5.AB ŁEBA46 
6.BARCA LĘBORK43 
7.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE33 
8.FARM FRITES POLAND SA LĘBORK32 
9.KAZAMATY ŁEBUNIA30 
10.LEMAT ZATORZE LĘBORK27 
11.BUDŻETÓWKA 13 
12.LEŚNIK CEWICE 12 
13.KM AJAX LĘBORK10 

zobacz wyniki