Mecze

TILIA RESIDENCE KĘBŁOWO - GKS LINIA 5:4


TILIA RESIDENCE KĘBŁOWO
Marek Ciesiulski (bramkarz: 7)
Grzegorz Bojarski 1
Paweł Bojarski 2
Przemysław Ciesiulski
Damian Karczewski
Jakub Kierznikiewicz 2
Tomasz Mielewczyk
Paweł Mielewczyk
Łukasz Murawski
Aleksander Zieliński


GKS LINIA
Patryk Ptasiński (bramkarz: 7)
jakub Brzeski
Aleksander Choszcz
Michał Choszcz 4
Daniel Pobłocki
Łukasz Polejowski
Karol Stencel

i zaczęło się!!! Tilia w natarciu, choć rywal - widać - podszedł do kębłowian bez respektu..dobre uderzenie g.Bojarskiego, ale mamy gola dla GKS-u po dobitce z bliska niezawodnego Choszcza M. 5minuta i 1-0!! 8minuta..po kontrze uderza Polejowski jednak tylko słupek. było to bardzo dobre uderzenie..Tila dzisiaj gra nieagresywnie - powiedziałbym anemicznie..no i mamy 2-0!! w 9mincie po kolejnym szybkim ataku bramkę zdobywa Choszcz..póki co kibice z Kębłowa, którzy dość wiernie i w stałej ilości przybywają na mecze swojej drużyny są rozczarowani postawą i wynikiem..14minuta-nadzieja powróciła..P.Bojarski strzela ważnego gola i mamy 2-1! nadzieja znowu umiera - na 3-1 uderza ponownie Choszcz..2minuty i 5 przewinień GKS-u. i mamy 6 przewinienie i karny przedłużony.. świetnie broni Ptasiński - wynik bez zmian.. 2 połowa Tilia wyszła na boisko zdeterminowana by walczyć, jednak na razie groźniejsze wydaja się ataki GKS-u, dodatkowo żółtko dla Kierznikiewicza za faul na bramkarzu.. Tilia się śpieszy, jednak póki co wprowadza to tylko nerwowość w grę tego zespołu. kontra Kębłowa jednak udany powrót Stenca, w rewanzu Choszcz sam na sam, ale wypuszczona za daleko piłka pada łupem Ciesiulskiego. kontra Bojarskiego g. jednak uderzenie fatalne..27minuta- Kebłowo w natarciu- wynik bez zmian. niebezpiecznie pod bramką Tilii, ale obrona poradziła sobie z zagrożeniem. akcje przenoszą się z jednej połowy na drugą. to może być błąd GKS-u, bo kębłowanie lubią taki styl. ależ miał okazję Zieliński, który dwa razy był sam na sam z Ptasińskim - jednak zbyt anemiczne strzały nie pozwoliły na zniwelowanie przewagi GKS-u.. 31minuta - broni Ptasiński na róg ..kolejna dobra interwencja Ptasińskiego, który wybiega z bramki i wybija nogami piłkę.. jeszcze 8minut i znowu Ptasiński! zdecydowana przewaga Tilii..próbował Murawski, ale po jego strzale kolega aż złapał się za głowę - takie to było uderzenie..przed szansą Kierznikiewicz, ale broni nogami Ptasiński w 35min. kolejna dobra kontra Tilii i kolejne dobre wyjście Ptasińskiego - to będzie dzisiaj najlepszy zawodnik tego spotkani, a jeśli GKS wygra to nawet bohater..ale w 35 w sytuacji sam na sam wygrywa P.Bojarski z Ptasińskim i mamy tylko 3-2!błąd podania do bramkarza i okazja z 6m dla Tilii i mmay 3-3!! po kapitalnym, technicznym uderzeniu w jedyne wolne miejsce - okienko bramki rywala..4-3!! dla Tilii - Kierznikiewicz37sek

użytkownik:
hasło:
Rejestracja
EKSTRAKLASA
1.PO GODZINACH LĘBORK39 
2.ZENIT ŁĘCZYCE34 
3.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE26 
4.BARCA LĘBORK25 
5.ANDRZEJKI TEAM LĘBORK19 
6.ANIOŁY II GARCZEGORZE13 
7.FARM FRITES POLAND SA LĘBORK
8.ALTEAMS LĘBORK

zobacz wyniki




1 LIGA FUTSALU PLF
1.MOKS BIAŁYSTOK53 
2.CONSTRACT LUBAWA44 
3.AZS UZ ZIELONA GÓRA37 
4.AZS UW WARSZAWA36 
5.TEAM LĘBORK34 
6.KS FUTSAL OBORNIKI30 
7.POLITECHNIKA GDAŃSKA29 
8.MIESZKO GNIEZNO29 
9.HELIOS BIAŁYSTOK26 
10.CREDO FUTSAL PIŁA24 
11.UNISŁAW TEAM UNISŁAW23 
12.TAF TORUŃ

zobacz wyniki




EKSTRAKLASA
1.RATUSZ LĘBORK44 
2.ALBATRAOZ LĘBORK35 
3.BARCA LĘBORK28 
4.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE27 
5.KAZAMATY ŁEBUNIA21 
6.ZENIT REDKOWICE17 
7.BZ-BUD LUBOWIDZ17 
8.ANIOŁY II GARCZEGORZE14 
9.FARM FRITES POLAND SA LĘBORK

zobacz wyniki




EKSTRAKLASA 2014/15
1.RATUSZ LĘBORK54 
2.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE43 
3.BARCA LĘBORK36 
4.ZENIT REDKOWICE35 
5.KAZAMATY ŁEBUNIA33 
6.BZ-BUD LUBOWIDZ22 
7.ANIOŁY II GARCZEGORZE19 
8.FARM FRITES POLAND SA LĘBORK13 
9.CELTIC LĘBORK10 
10.KS STRZEBIELINO

zobacz wyniki




EKSTRAKLASA 2013/14
1.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE54 
2.FENIKS TEAM GDAŃSK53 
3.MAX BRUK LĘBORK49 
4.BARCA LĘBORK49 
5.I BZ LĘBORK/UL ŻYWICKI Lębork36 
6.GOVICAR LĘBORK36 
7.KAZAMATY ŁEBUNIA28 
8.SALPOL NOWA WIEŚ LĘBORSKA26 
9.BOCA JUNIORS LĘBORK20 
10.FARM FRITES POLAND SA LĘBORK17 
11.TILIA RESIDENCE KĘBŁOWO11 
12.ROBEX-ZATORZE LĘBORK

zobacz wyniki




EKSTRAKLASA
1.MAX BRUK LĘBORK36 
2.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE31 
3.BUNIKS MOSTY RATUSZ LĘBORK25 
4.FENIKS TEAM GDAŃSK25 
5.CELTIC/ELTOM LĘBORK/NOWA WIEŚ LĘBORSKA18 
6.KAZAMATY ŁEBUNIA17 
7.ZENIT REDKOWICE
8.LEMAT ZATORZE LĘBORK

zobacz wyniki




II LIGA
1.I BZ LĘBORK/UL ŻYWICKI Lębork36 
2.BARCA LĘBORK25 
3.TILIA RESIDENCE KĘBŁOWO22 
4.AJAX LĘBORK22 
5.FARM FRITES POLAND SA LĘBORK21 
6.DZIELNICA ZACHODNIA A-LAKIERNI LĘBORK16 
7.GKS LINIA12 
8.PRAWKO JAREK LĘBORK
9.

zobacz wyniki




EKSTRAKLASA
1.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE46 
2.MAX BRUK LĘBORK37 
3.BUNIKS MOSTY RATUSZ LĘBORK35 
4.BARCA I CHELSEA LĘBORK30 
5.CELTIC/ELTOM LĘBORK/NOWA WIEŚ LĘBORSKA27 
6.MAR-POL GARCZEGORZE27 
7.KAZAMATY ŁEBUNIA17 
8.ZENIT REDKOWICE16 
9.LEMAT ZATORZE LĘBORK14 
10.KFM KRĘPA KASZUBSKA START ŁEBIEŃ12 

zobacz wyniki




MISTRZOWSKA
1.I BZ LĘBORK/UL ŻYWICKI Lębork30 
2.ZENIT REDKOWICE28 
3.KFM KRĘPA KASZUBSKA START ŁEBIEŃ21 
4.LEMAT ZATORZE LĘBORK19 
5.DZIELNICA ZACHODNIA A-LAKIERNI LĘBORK18 
6.LKS ŁEBUNIA18 
7.ROBEX-ZATORZE LĘBORK16 
8.MAX-BRUK II LĘBORK16 

zobacz wyniki




SPADKOWA
1.PROFARM LĘBORK26 
2.OLDBOY ZIELONA RESTAURACJA LĘBORK19 
3.TILIA RESIDENCE KĘBŁOWO14 
4.AMG LĘBORK10 
5.BRUK-KCIUK JANOWICZKI
6.POL-DRÓG SA LĘBORK

zobacz wyniki




EKSTRAKLASA 2010/11
1.KM AJAX LĘBORK47 
2.MAX BRUK LĘBORK46 
3.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE36 
4.RATUSZ LĘBORK36 
5.CELTIC/ELTOM LĘBORK/NOWA WIEŚ LĘBORSKA28 
6.BARCA I CHELSEA LĘBORK22 
7.MAR-POL GARCZEGORZE22 
8.KAZAMATY ŁEBUNIA13 
9.TEAM ŁEBA/CHARBROWO10 
10.BUNIKS MOSTY

zobacz wyniki




MISTRZOWSKA 2010
1.ELTOM NWL NOWA WIEŚ LĘBORSKA29 
2.KAZAMATY ŁEBUNIA28 
3.MARCO/OLDBOY LĘBORK24 
4.LEMAT ZATORZE LĘBORK23 
5.AJAX LĘBORK18 
6.KFM KRĘPA KASZUBSKA START ŁEBIEŃ18 
7.ZENIT REDKOWICE17 
8.AMG LĘBORK

zobacz wyniki




SPADKOWA 2010
1.MAX-BRUK II LĘBORK40 
2.TILIA RESIDENCE KĘBŁOWO39 
3.KOKOSANKA LĘBORK28 
4.GROM OBLIWICE24 
5.POL-DRÓG SA LĘBORK21 
6.PROFARM LĘBORK20 
7.MELANGE LĘBORK20 
8.BRUK-KCIUK JANOWICZKI15 
9.BUNIKS II MOSTY

zobacz wyniki




EKSTRAKLASA 2009/10
1.KM AJAX LĘBORK57 
2.MAX BRUK LĘBORK51 
3.MAR-POL GARCZEGORZE44 
4.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE44 
5.RATUSZ LĘBORK37 
6.BARCA I DZIELNICA ZACHODNIA LĘBORK36 
7.CELTIC LĘBORK34 
8.BUNIKS MOSTY27 
9.TEAM ŁEBA/CHARBROWO27 
10.PAGO JAGIELLONIA LĘBORK14 
11.ROBEX-ZATORZE LĘBORK10 
12.I BZ LĘBORK/UL ŻYWICKI Lębork

zobacz wyniki




II LIGA MISTRZOWSKA
1.TEAM ŁEBA/CHARBROWO32 
2.MAX BRUK LĘBORK31 
3.I BZ LĘBORK/UL ŻYWICKI Lębork27 
4.SPORTBOX LĘBORK19 
5.SPORTING LĘBORK18 
6.ZENIT REDKOWICE16 
7.MELANGE LĘBORK14 
8.PROFARM LĘBORK

zobacz wyniki




II LIGA SPADKOWA
1.GROM OBLIWICE30 
2.STARY BROWAR LĘBORK30 
3.AMG LĘBORK23 
4.BUNIKS II MOSTY23 
5.ACTIMEL PO LĘBORK23 
6.TILIA RESIDENCE KĘBŁOWO20 
7.LKS DRYWA ŁEBUNIA
8.POL-DRÓG SA LĘBORK

zobacz wyniki




EKSTRAKLASA 2008/09
1.KM AJAX LĘBORK59 
2.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE53 
3.BUNIKS MOSTY45 
4.RATUSZ LĘBORK41 
5.CELTIC LĘBORK41 
6.MAR-POL GARCZEGORZE33 
7.BARCA I DZIELNICA ZACHODNIA LĘBORK31 
8.PAGO JAGIELLONIA LĘBORK22 
9.ROBEX-ZATORZE LĘBORK22 
10.LEMAT ZATORZE LĘBORK16 
11.AJAX LĘBORK12 
12.KAZAMATY ŁEBUNIA

zobacz wyniki




I LIGA 2007/08
1.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE51 
2.AVANS WEJHEROWO46 
3.PAGO JAGIELLONIA LĘBORK46 
4.CHELSEA LĘBORK45 
5.KM AJAX LĘBORK43 
6.CELTIC LĘBORK32 
7.BARCA LĘBORK30 
8.KAZAMATY ŁEBUNIA28 
9.ANIOŁY POLTAREX LĘBORK26 
10.LEMAT ZATORZE LĘBORK20 
11.EURO-INKAS LĘBORK12 
12.STARY BROWAR LĘBORK

zobacz wyniki




I LIGA
1.ZIELONA RESTAURACJA LĘBORK58 
2.PAGO JAGIELLONIA LĘBORK57 
3.CELTIC LĘBORK50 
4.CHELSEA LĘBORK47 
5.AB ŁEBA46 
6.BARCA LĘBORK43 
7.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE33 
8.FARM FRITES POLAND SA LĘBORK32 
9.KAZAMATY ŁEBUNIA30 
10.LEMAT ZATORZE LĘBORK27 
11.BUDŻETÓWKA 13 
12.LEŚNIK CEWICE 12 
13.KM AJAX LĘBORK10 

zobacz wyniki