Tabela

MISTRZOWSKA


1.I BZ LĘBORK/UL ŻYWICKILębork143048-321004
2.ZENITREDKOWICE142853-30914
3.KFM KRĘPA KASZUBSKASTART ŁEBIEŃ142150-58707
4.LEMAT ZATORZELĘBORK141955-50617
5.DZIELNICA ZACHODNIA A-LAKIERNILĘBORK141846-46608
6.LKSŁEBUNIA141834-46608
7.ROBEX-ZATORZELĘBORK141635-46518
8.MAX-BRUK IILĘBORK141650-63518





31Marek Mosór (MAX-BRUK II)
28Marcin Pietkun (KFM KRĘPA KASZUBSKA)
25Robert Żółtowski (ZENIT)
22Tomasz Ptasiński (DZIELNICA ZACHODNIA A-LAKIERNI)
21Piotr Maksymowicz (KFM KRĘPA KASZUBSKA)
20Łukasz Kwiatkowski (LEMAT ZATORZE) , Mateusz Pawlik (ROBEX-ZATORZE)
18Jakub Żmudzki (PROFARM)
16Henryk Kamionka (LEMAT ZATORZE)
15Krzysztof Domańaki (KFM KRĘPA KASZUBSKA) , Cezary Plichta (POL-DRÓG SA)
14Radosław Walkusz (ZENIT)
13Mariusz Kalamaszek (I BZ LĘBORK/UL ŻYWICKI)
12Łukasz Chmielewski (OLDBOY ZIELONA RESTAURACJA) , Grzegorz Śliwiński (I BZ LĘBORK/UL ŻYWICKI) , Rafał Ruła (LKS) , Karol Szymikowski (AMG)
11Tomasz Książek (MAX-BRUK II) , Maciej Szreder (LEMAT ZATORZE)
10Filip Mielewczyk (TILIA RESIDENCE) , Piotr Mrosk (I BZ LĘBORK/UL ŻYWICKI) , Wojciech Szulc (LEMAT ZATORZE)
9Damian Dudkiewicz (ZENIT) , Mateusz Formela (LKS) , Damian Gołąbowicz (AMG) , Błażej Grzenkowicz (ZENIT) , Tomasz Mielewczyk (I BZ LĘBORK/UL ŻYWICKI) , Adam Zieliński (TILIA RESIDENCE)
8Tomasz Gniba (ZENIT) , Mateusz Lela (BRUK-KCIUK)
7Marcin Andryskowski (LKS) , Paweł Bulczak (MAX-BRUK II) , Marcin Dawidowski (OLDBOY ZIELONA RESTAURACJA) , Michał Gudzio (BRUK-KCIUK) , Rafał Jaźwiec (DZIELNICA ZACHODNIA A-LAKIERNI) , Damian Karczewski (TILIA RESIDENCE) , Robert Król (PROFARM) , Andrzej Łysakowski (I BZ LĘBORK/UL ŻYWICKI) , Tomasz Misiura (BRUK-KCIUK) , Sebastian Myszk (ROBEX-ZATORZE) , Marcin Szweda (BRUK-KCIUK)
6Piotr Apczyński (LEMAT ZATORZE) , Kacper Bendzmer (MAX-BRUK II) , Krystian Buczkowski (PROFARM) , Dariusz Cichowski (LEMAT ZATORZE) , Jacek Formela (LKS) , Grzegorz Malek (KFM KRĘPA KASZUBSKA) , Dawid Malicki (ROBEX-ZATORZE) , Łukasz Szwaba (AMG) , Piotr Szymikowski (PROFARM) , Dariusz Wroński (I BZ LĘBORK/UL ŻYWICKI)
5Przemysław Bąk (DZIELNICA ZACHODNIA A-LAKIERNI) , Ireneusz Damaszk (BRUK-KCIUK) , Łukasz Dawidowski (OLDBOY ZIELONA RESTAURACJA) , Mateusz Dawidowski (OLDBOY ZIELONA RESTAURACJA) , Stanisław Falitarski (OLDBOY ZIELONA RESTAURACJA) , Łukasz Jurczyński (BRUK-KCIUK) , Maciej Kapela (DZIELNICA ZACHODNIA A-LAKIERNI) , Damian Kielas (ROBEX-ZATORZE) , Piotr Soboń (ROBEX-ZATORZE) , Sławomir Trawiński (I BZ LĘBORK/UL ŻYWICKI)
4Kamil Bielski (DZIELNICA ZACHODNIA A-LAKIERNI) , Patryk Gaffke (DZIELNICA ZACHODNIA A-LAKIERNI) , Arkadiusz Hebel (ZENIT) , Sylwester Hinc (MAX-BRUK II) , Bartłomiej Kapela (DZIELNICA ZACHODNIA A-LAKIERNI) , Paweł Kowalewski (ROBEX-ZATORZE) , Ireneusz Świątek (DZIELNICA ZACHODNIA A-LAKIERNI) , Paweł Mielewczyk (ROBEX-ZATORZE) , Wiktor Okoniewski (LKS) , Dawid Paczuła (LKS) , Kamil Wysocki (ROBEX-ZATORZE)
3Marcin Barzowski (POL-DRÓG SA) , Mariusz Boetcher (ZENIT) , Grzegorz Bojarski (MAX-BRUK II) , Paweł Bojarski (MAX-BRUK II) , Przemysław Ciesiulski (TILIA RESIDENCE) , Łukasz Fijałkowski (MAX-BRUK II) , Oskar Jasiński (OLDBOY ZIELONA RESTAURACJA) , Mateusz Kamionka (ROBEX-ZATORZE) , Jakub Kierznikiewicz (TILIA RESIDENCE) , Remigiusz Kliena (LEMAT ZATORZE) , Dariusz Konefał (PROFARM) , Józef Maszota (LKS) , Igor Miasnikow (OLDBOY ZIELONA RESTAURACJA) , Bogdan Mielewczyk (LEMAT ZATORZE) , Mariusz Romanowski (KFM KRĘPA KASZUBSKA) , Sebastian Rudyk (POL-DRÓG SA) , Patryk Staszewski (I BZ LĘBORK/UL ŻYWICKI) , Karol Walkusz (TILIA RESIDENCE) , Grzegorz Wolak (POL-DRÓG SA) , Marcin Zarach (AMG)
2Marek Ciesiulski (TILIA RESIDENCE) , Michał Drapała (I BZ LĘBORK/UL ŻYWICKI) , Marcin Grzywacz (POL-DRÓG SA) , Piotr Kalkowski (AMG) , Dawid Kamionka (ROBEX-ZATORZE) , Dariusz Kruszyński (AMG) , Adam Kuźmicz (POL-DRÓG SA) , Jarosław Litwin (POL-DRÓG SA) , Sławomir Maciejewski (LEMAT ZATORZE) , Mikołajczyk Mariusz (I BZ LĘBORK/UL ŻYWICKI) , Cezary Mielewczyk (LEMAT ZATORZE) , Łukasz Murawski (TILIA RESIDENCE) , Andrzej Naczk (AMG) , Jacek Piszko (LEMAT ZATORZE) , Mateusz Potrykus (AMG) , Krzysztof Stawowy (I BZ LĘBORK/UL ŻYWICKI) , Remigiusz Szweda (MAX-BRUK II) , Adam Szymański (PROFARM)
1Andrzej Andryskowski (ROBEX-ZATORZE) , Mariusz Białkowski (AMG) , Bartosz Bomba (PROFARM) , Grzegorz Budzeń (LEMAT ZATORZE) , Tomasz Fierka (I BZ LĘBORK/UL ŻYWICKI) , Damian Formela (I BZ LĘBORK/UL ŻYWICKI) , Marcin Grudziński (OLDBOY ZIELONA RESTAURACJA) , Łukasz Hinc (MAX-BRUK II) , Michał Korda (POL-DRÓG SA) , Tomasz Koziacz (POL-DRÓG SA) , Dariusz Kupczyk (LKS) , Łukasz Łagód (BRUK-KCIUK) , Adam Łyczek (MAX-BRUK II) , Jarosław Malek (KFM KRĘPA KASZUBSKA) , Bartosz Masny (AMG) , Ryszard Matak (KFM KRĘPA KASZUBSKA) , Michał Mazurczyk (OLDBOY ZIELONA RESTAURACJA) , Paweł Mielewczyk (TILIA RESIDENCE) , Tomasz Mielewczyk (LKS) , Andrzej Nowosielski (PROFARM) , Wojciech Oleszczuk (LEMAT ZATORZE) , Piotr Piszko (LEMAT ZATORZE) , Michał Stawikowski (ZENIT) , Dawid Tesfamichael (I BZ LĘBORK/UL ŻYWICKI) , Sebastian Woźniak (KFM KRĘPA KASZUBSKA) , Piotr Zając (DZIELNICA ZACHODNIA A-LAKIERNI) , Krzysztof Zamojski (BRUK-KCIUK) , Mateusz Zamojski (BRUK-KCIUK)

użytkownik:
hasło:
Rejestracja
EKSTRAKLASA
1.PO GODZINACH LĘBORK39 
2.ZENIT ŁĘCZYCE34 
3.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE26 
4.BARCA LĘBORK25 
5.ANDRZEJKI TEAM LĘBORK19 
6.ANIOŁY II GARCZEGORZE13 
7.FARM FRITES POLAND SA LĘBORK
8.ALTEAMS LĘBORK

zobacz wyniki




1 LIGA FUTSALU PLF
1.MOKS BIAŁYSTOK53 
2.CONSTRACT LUBAWA44 
3.AZS UZ ZIELONA GÓRA37 
4.AZS UW WARSZAWA36 
5.TEAM LĘBORK34 
6.KS FUTSAL OBORNIKI30 
7.POLITECHNIKA GDAŃSKA29 
8.MIESZKO GNIEZNO29 
9.HELIOS BIAŁYSTOK26 
10.CREDO FUTSAL PIŁA24 
11.UNISŁAW TEAM UNISŁAW23 
12.TAF TORUŃ

zobacz wyniki




EKSTRAKLASA
1.RATUSZ LĘBORK44 
2.ALBATRAOZ LĘBORK35 
3.BARCA LĘBORK28 
4.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE27 
5.KAZAMATY ŁEBUNIA21 
6.ZENIT REDKOWICE17 
7.BZ-BUD LUBOWIDZ17 
8.ANIOŁY II GARCZEGORZE14 
9.FARM FRITES POLAND SA LĘBORK

zobacz wyniki




EKSTRAKLASA 2014/15
1.RATUSZ LĘBORK54 
2.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE43 
3.BARCA LĘBORK36 
4.ZENIT REDKOWICE35 
5.KAZAMATY ŁEBUNIA33 
6.BZ-BUD LUBOWIDZ22 
7.ANIOŁY II GARCZEGORZE19 
8.FARM FRITES POLAND SA LĘBORK13 
9.CELTIC LĘBORK10 
10.KS STRZEBIELINO

zobacz wyniki




EKSTRAKLASA 2013/14
1.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE54 
2.FENIKS TEAM GDAŃSK53 
3.MAX BRUK LĘBORK49 
4.BARCA LĘBORK49 
5.I BZ LĘBORK/UL ŻYWICKI Lębork36 
6.GOVICAR LĘBORK36 
7.KAZAMATY ŁEBUNIA28 
8.SALPOL NOWA WIEŚ LĘBORSKA26 
9.BOCA JUNIORS LĘBORK20 
10.FARM FRITES POLAND SA LĘBORK17 
11.TILIA RESIDENCE KĘBŁOWO11 
12.ROBEX-ZATORZE LĘBORK

zobacz wyniki




EKSTRAKLASA
1.MAX BRUK LĘBORK36 
2.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE31 
3.BUNIKS MOSTY RATUSZ LĘBORK25 
4.FENIKS TEAM GDAŃSK25 
5.CELTIC/ELTOM LĘBORK/NOWA WIEŚ LĘBORSKA18 
6.KAZAMATY ŁEBUNIA17 
7.ZENIT REDKOWICE
8.LEMAT ZATORZE LĘBORK

zobacz wyniki




II LIGA
1.I BZ LĘBORK/UL ŻYWICKI Lębork36 
2.BARCA LĘBORK25 
3.TILIA RESIDENCE KĘBŁOWO22 
4.AJAX LĘBORK22 
5.FARM FRITES POLAND SA LĘBORK21 
6.DZIELNICA ZACHODNIA A-LAKIERNI LĘBORK16 
7.GKS LINIA12 
8.PRAWKO JAREK LĘBORK
9.

zobacz wyniki




EKSTRAKLASA
1.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE46 
2.MAX BRUK LĘBORK37 
3.BUNIKS MOSTY RATUSZ LĘBORK35 
4.BARCA I CHELSEA LĘBORK30 
5.CELTIC/ELTOM LĘBORK/NOWA WIEŚ LĘBORSKA27 
6.MAR-POL GARCZEGORZE27 
7.KAZAMATY ŁEBUNIA17 
8.ZENIT REDKOWICE16 
9.LEMAT ZATORZE LĘBORK14 
10.KFM KRĘPA KASZUBSKA START ŁEBIEŃ12 

zobacz wyniki




MISTRZOWSKA
1.I BZ LĘBORK/UL ŻYWICKI Lębork30 
2.ZENIT REDKOWICE28 
3.KFM KRĘPA KASZUBSKA START ŁEBIEŃ21 
4.LEMAT ZATORZE LĘBORK19 
5.DZIELNICA ZACHODNIA A-LAKIERNI LĘBORK18 
6.LKS ŁEBUNIA18 
7.ROBEX-ZATORZE LĘBORK16 
8.MAX-BRUK II LĘBORK16 

zobacz wyniki




SPADKOWA
1.PROFARM LĘBORK26 
2.OLDBOY ZIELONA RESTAURACJA LĘBORK19 
3.TILIA RESIDENCE KĘBŁOWO14 
4.AMG LĘBORK10 
5.BRUK-KCIUK JANOWICZKI
6.POL-DRÓG SA LĘBORK

zobacz wyniki




EKSTRAKLASA 2010/11
1.KM AJAX LĘBORK47 
2.MAX BRUK LĘBORK46 
3.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE36 
4.RATUSZ LĘBORK36 
5.CELTIC/ELTOM LĘBORK/NOWA WIEŚ LĘBORSKA28 
6.BARCA I CHELSEA LĘBORK22 
7.MAR-POL GARCZEGORZE22 
8.KAZAMATY ŁEBUNIA13 
9.TEAM ŁEBA/CHARBROWO10 
10.BUNIKS MOSTY

zobacz wyniki




MISTRZOWSKA 2010
1.ELTOM NWL NOWA WIEŚ LĘBORSKA29 
2.KAZAMATY ŁEBUNIA28 
3.MARCO/OLDBOY LĘBORK24 
4.LEMAT ZATORZE LĘBORK23 
5.AJAX LĘBORK18 
6.KFM KRĘPA KASZUBSKA START ŁEBIEŃ18 
7.ZENIT REDKOWICE17 
8.AMG LĘBORK

zobacz wyniki




SPADKOWA 2010
1.MAX-BRUK II LĘBORK40 
2.TILIA RESIDENCE KĘBŁOWO39 
3.KOKOSANKA LĘBORK28 
4.GROM OBLIWICE24 
5.POL-DRÓG SA LĘBORK21 
6.PROFARM LĘBORK20 
7.MELANGE LĘBORK20 
8.BRUK-KCIUK JANOWICZKI15 
9.BUNIKS II MOSTY

zobacz wyniki




EKSTRAKLASA 2009/10
1.KM AJAX LĘBORK57 
2.MAX BRUK LĘBORK51 
3.MAR-POL GARCZEGORZE44 
4.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE44 
5.RATUSZ LĘBORK37 
6.BARCA I DZIELNICA ZACHODNIA LĘBORK36 
7.CELTIC LĘBORK34 
8.BUNIKS MOSTY27 
9.TEAM ŁEBA/CHARBROWO27 
10.PAGO JAGIELLONIA LĘBORK14 
11.ROBEX-ZATORZE LĘBORK10 
12.I BZ LĘBORK/UL ŻYWICKI Lębork

zobacz wyniki




II LIGA MISTRZOWSKA
1.TEAM ŁEBA/CHARBROWO32 
2.MAX BRUK LĘBORK31 
3.I BZ LĘBORK/UL ŻYWICKI Lębork27 
4.SPORTBOX LĘBORK19 
5.SPORTING LĘBORK18 
6.ZENIT REDKOWICE16 
7.MELANGE LĘBORK14 
8.PROFARM LĘBORK

zobacz wyniki




II LIGA SPADKOWA
1.GROM OBLIWICE30 
2.STARY BROWAR LĘBORK30 
3.AMG LĘBORK23 
4.BUNIKS II MOSTY23 
5.ACTIMEL PO LĘBORK23 
6.TILIA RESIDENCE KĘBŁOWO20 
7.LKS DRYWA ŁEBUNIA
8.POL-DRÓG SA LĘBORK

zobacz wyniki




EKSTRAKLASA 2008/09
1.KM AJAX LĘBORK59 
2.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE53 
3.BUNIKS MOSTY45 
4.RATUSZ LĘBORK41 
5.CELTIC LĘBORK41 
6.MAR-POL GARCZEGORZE33 
7.BARCA I DZIELNICA ZACHODNIA LĘBORK31 
8.PAGO JAGIELLONIA LĘBORK22 
9.ROBEX-ZATORZE LĘBORK22 
10.LEMAT ZATORZE LĘBORK16 
11.AJAX LĘBORK12 
12.KAZAMATY ŁEBUNIA

zobacz wyniki




I LIGA 2007/08
1.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE51 
2.AVANS WEJHEROWO46 
3.PAGO JAGIELLONIA LĘBORK46 
4.CHELSEA LĘBORK45 
5.KM AJAX LĘBORK43 
6.CELTIC LĘBORK32 
7.BARCA LĘBORK30 
8.KAZAMATY ŁEBUNIA28 
9.ANIOŁY POLTAREX LĘBORK26 
10.LEMAT ZATORZE LĘBORK20 
11.EURO-INKAS LĘBORK12 
12.STARY BROWAR LĘBORK

zobacz wyniki




I LIGA
1.ZIELONA RESTAURACJA LĘBORK58 
2.PAGO JAGIELLONIA LĘBORK57 
3.CELTIC LĘBORK50 
4.CHELSEA LĘBORK47 
5.AB ŁEBA46 
6.BARCA LĘBORK43 
7.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE33 
8.FARM FRITES POLAND SA LĘBORK32 
9.KAZAMATY ŁEBUNIA30 
10.LEMAT ZATORZE LĘBORK27 
11.BUDŻETÓWKA 13 
12.LEŚNIK CEWICE 12 
13.KM AJAX LĘBORK10 

zobacz wyniki