Tabela

EKSTRAKLASA


1.ANIOŁY/MAR-POLGARCZEGORZE184695-361512
2.MAX BRUKLĘBORK183782-401143
3.BUNIKS MOSTYRATUSZ LĘBORK183590-541125
4.BARCA I CHELSEALĘBORK183059-52936
5.CELTIC/ELTOMLĘBORK/NOWA WIEŚ LĘBORSKA182754-49837
6.MAR-POLGARCZEGORZE182772-80909
7.KAZAMATYŁEBUNIA181752-845211
8.ZENITREDKOWICE181630-495112
9.LEMAT ZATORZELĘBORK181453-844212
10.KFM KRĘPA KASZUBSKASTART ŁEBIEŃ181253-1124014






1 kolejka

ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE-KFM KRĘPA KASZUBSKA START ŁEBIEŃ10:02011-10-3017:15     więcej
MAX BRUK LĘBORK-LEMAT ZATORZE LĘBORK2:02011-10-3018:00     więcej
BUNIKS MOSTY RATUSZ LĘBORK-ZENIT REDKOWICE2:02011-10-3018:45     więcej
CELTIC/ELTOM LĘBORK/NOWA WIEŚ LĘBORSKA-KAZAMATY ŁEBUNIA8:12011-10-3019:30     więcej
BARCA I CHELSEA LĘBORK-MAR-POL GARCZEGORZE4:32011-10-3020:15     więcej

2 kolejka

LEMAT ZATORZE LĘBORK-BARCA I CHELSEA LĘBORK2:82011-11-0617:15     więcej
MAR-POL GARCZEGORZE-CELTIC/ELTOM LĘBORK/NOWA WIEŚ LĘBORSKA3:52011-11-0618:00     więcej
KAZAMATY ŁEBUNIA-BUNIKS MOSTY RATUSZ LĘBORK1:32011-11-0618:45     więcej
ZENIT REDKOWICE-ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE5:02011-11-0619:30     więcej
KFM KRĘPA KASZUBSKA START ŁEBIEŃ-MAX BRUK LĘBORK5:82011-11-0620:15     więcej

3 kolejka

KFM KRĘPA KASZUBSKA START ŁEBIEŃ-LEMAT ZATORZE LĘBORK4:52011-11-2717:15     więcej
BUNIKS MOSTY RATUSZ LĘBORK-MAR-POL GARCZEGORZE7:22011-11-2718:00     więcej
CELTIC/ELTOM LĘBORK/NOWA WIEŚ LĘBORSKA-BARCA I CHELSEA LĘBORK0:02011-11-2718:45     więcej
MAX BRUK LĘBORK-ZENIT REDKOWICE0:22011-11-2719:30     więcej
ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE-KAZAMATY ŁEBUNIA5:02011-12-0418:45     więcej

4 kolejka

KAZAMATY ŁEBUNIA-MAX BRUK LĘBORK1:12011-11-2017:15     więcej
MAR-POL GARCZEGORZE-ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE0:132011-11-2018:00     więcej
BARCA I CHELSEA LĘBORK-BUNIKS MOSTY RATUSZ LĘBORK3:12011-11-2018:45     więcej
LEMAT ZATORZE LĘBORK-CELTIC/ELTOM LĘBORK/NOWA WIEŚ LĘBORSKA2:22011-11-2019:30     więcej
KFM KRĘPA KASZUBSKA START ŁEBIEŃ-ZENIT REDKOWICE2:32011-11-2020:15     więcej

5 kolejka

KAZAMATY ŁEBUNIA-KFM KRĘPA KASZUBSKA START ŁEBIEŃ6:22011-12-0417:15     więcej
ZENIT REDKOWICE-LEMAT ZATORZE LĘBORK1:22011-12-0418:00     więcej
MAX BRUK LĘBORK-MAR-POL GARCZEGORZE7:02011-12-0419:30     więcej
ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE-BARCA I CHELSEA LĘBORK6:22011-12-0420:15     więcej
BUNIKS MOSTY RATUSZ LĘBORK-CELTIC/ELTOM LĘBORK/NOWA WIEŚ LĘBORSKA4:12011-12-0719:00     więcej

6 kolejka

CELTIC/ELTOM LĘBORK/NOWA WIEŚ LĘBORSKA-ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE1:42011-12-1117:15     więcej
LEMAT ZATORZE LĘBORK-BUNIKS MOSTY RATUSZ LĘBORK5:142011-12-1118:00     więcej
KFM KRĘPA KASZUBSKA START ŁEBIEŃ-MAR-POL GARCZEGORZE4:52011-12-1118:45     więcej
BARCA I CHELSEA LĘBORK-MAX BRUK LĘBORK3:32011-12-1119:30     więcej
ZENIT REDKOWICE-KAZAMATY ŁEBUNIA4:22011-12-1120:15     więcej

7 kolejka

MAX BRUK LĘBORK-CELTIC/ELTOM LĘBORK/NOWA WIEŚ LĘBORSKA2:22011-12-1817:15     więcej
KAZAMATY ŁEBUNIA-LEMAT ZATORZE LĘBORK4:12011-12-1818:00     więcej
BARCA I CHELSEA LĘBORK-KFM KRĘPA KASZUBSKA START ŁEBIEŃ8:32011-12-1818:45     więcej
ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE-BUNIKS MOSTY RATUSZ LĘBORK4:22011-12-1819:30     więcej
MAR-POL GARCZEGORZE-ZENIT REDKOWICE5:02011-12-1820:15     więcej

8 kolejka

KFM KRĘPA KASZUBSKA START ŁEBIEŃ-CELTIC/ELTOM LĘBORK/NOWA WIEŚ LĘBORSKA2:72011-12-2821:15     więcej
LEMAT ZATORZE LĘBORK-ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE4:82011-12-2919:00     więcej
BUNIKS MOSTY RATUSZ LĘBORK-MAX BRUK LĘBORK1:52011-12-2919:45     więcej
KAZAMATY ŁEBUNIA-MAR-POL GARCZEGORZE1:122011-12-2920:30     więcej
ZENIT REDKOWICE-BARCA I CHELSEA LĘBORK1:12011-12-2921:15     więcej

9 kolejka

CELTIC/ELTOM LĘBORK/NOWA WIEŚ LĘBORSKA-ZENIT REDKOWICE1:02012-01-0817:15     więcej
BUNIKS MOSTY RATUSZ LĘBORK-KFM KRĘPA KASZUBSKA START ŁEBIEŃ13:32012-01-0818:00     więcej
BARCA I CHELSEA LĘBORK-KAZAMATY ŁEBUNIA3:22012-01-0818:45     więcej
MAX BRUK LĘBORK-ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE3:42012-01-0819:30     więcej
MAR-POL GARCZEGORZE-LEMAT ZATORZE LĘBORK3:22012-01-0820:15     więcej

10 kolejka

LEMAT ZATORZE LĘBORK-MAX BRUK LĘBORK3:52012-01-1517:15     więcej
ZENIT REDKOWICE-BUNIKS MOSTY RATUSZ LĘBORK1:22012-01-1518:00     więcej
MAR-POL GARCZEGORZE-BARCA I CHELSEA LĘBORK1:32012-01-1518:45     więcej
KFM KRĘPA KASZUBSKA START ŁEBIEŃ-ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE0:52012-01-1519:30     więcej
KAZAMATY ŁEBUNIA-CELTIC/ELTOM LĘBORK/NOWA WIEŚ LĘBORSKA2:32012-01-1520:15     więcej

11 kolejka

BUNIKS MOSTY RATUSZ LĘBORK-KAZAMATY ŁEBUNIA8:22012-01-2217:15     więcej
ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE-ZENIT REDKOWICE3:12012-01-2218:00     więcej
CELTIC/ELTOM LĘBORK/NOWA WIEŚ LĘBORSKA-MAR-POL GARCZEGORZE5:32012-01-2218:45     więcej
MAX BRUK LĘBORK-KFM KRĘPA KASZUBSKA START ŁEBIEŃ9:12012-01-2219:30     więcej
BARCA I CHELSEA LĘBORK-LEMAT ZATORZE LĘBORK4:32012-01-2220:15     więcej

12 kolejka

LEMAT ZATORZE LĘBORK-KFM KRĘPA KASZUBSKA START ŁEBIEŃ2:72012-01-2917:15     więcej
BARCA I CHELSEA LĘBORK-CELTIC/ELTOM LĘBORK/NOWA WIEŚ LĘBORSKA1:22012-01-2918:00     więcej
MAR-POL GARCZEGORZE-BUNIKS MOSTY RATUSZ LĘBORK4:32012-01-2918:45     więcej
KAZAMATY ŁEBUNIA-ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE5:92012-01-2919:30     więcej
ZENIT REDKOWICE-MAX BRUK LĘBORK1:52012-01-2920:15     więcej

13 kolejka

CELTIC/ELTOM LĘBORK/NOWA WIEŚ LĘBORSKA-LEMAT ZATORZE LĘBORK4:02012-02-0118:15     więcej
ZENIT REDKOWICE-KFM KRĘPA KASZUBSKA START ŁEBIEŃ1:42012-02-0119:00     więcej
BUNIKS MOSTY RATUSZ LĘBORK-BARCA I CHELSEA LĘBORK3:62012-02-0119:45     więcej
MAX BRUK LĘBORK-KAZAMATY ŁEBUNIA9:22012-02-0120:30     więcej
ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE-MAR-POL GARCZEGORZE5:32012-02-0121:15     więcej

14 kolejka

CELTIC/ELTOM LĘBORK/NOWA WIEŚ LĘBORSKA-BUNIKS MOSTY RATUSZ LĘBORK3:52012-02-0517:15     więcej
BARCA I CHELSEA LĘBORK-ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE1:72012-02-0518:00     więcej
MAR-POL GARCZEGORZE-MAX BRUK LĘBORK3:52012-02-0518:45     więcej
LEMAT ZATORZE LĘBORK-ZENIT REDKOWICE6:12012-02-0519:30     więcej
KFM KRĘPA KASZUBSKA START ŁEBIEŃ-KAZAMATY ŁEBUNIA1:82012-02-0520:15     więcej

15 kolejka

ZENIT REDKOWICE-KAZAMATY ŁEBUNIA2:42012-02-0818:15     więcej
ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE-CELTIC/ELTOM LĘBORK/NOWA WIEŚ LĘBORSKA3:22012-02-0819:00     więcej
MAX BRUK LĘBORK-BARCA I CHELSEA LĘBORK5:22012-02-0819:45     więcej
MAR-POL GARCZEGORZE-KFM KRĘPA KASZUBSKA START ŁEBIEŃ9:62012-02-0820:30     więcej
BUNIKS MOSTY RATUSZ LĘBORK-LEMAT ZATORZE LĘBORK6:52012-02-0821:15     więcej

16 kolejka

LEMAT ZATORZE LĘBORK-KAZAMATY ŁEBUNIA3:32012-02-1217:15     więcej
ZENIT REDKOWICE-MAR-POL GARCZEGORZE3:52012-02-1218:00     więcej
KFM KRĘPA KASZUBSKA START ŁEBIEŃ-BARCA I CHELSEA LĘBORK2:12012-02-1218:45     więcej
CELTIC/ELTOM LĘBORK/NOWA WIEŚ LĘBORSKA-MAX BRUK LĘBORK3:92012-02-1219:30     więcej
BUNIKS MOSTY RATUSZ LĘBORK-ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE4:42012-02-1220:15     więcej

17 kolejka

MAR-POL GARCZEGORZE-KAZAMATY ŁEBUNIA4:12012-02-1918:00     więcej
ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE-LEMAT ZATORZE LĘBORK1:22012-02-1918:45     więcej
MAX BRUK LĘBORK-BUNIKS MOSTY RATUSZ LĘBORK3:32012-02-1919:30     więcej
BARCA I CHELSEA LĘBORK-ZENIT REDKOWICE3:12012-02-1920:15     więcej
CELTIC/ELTOM LĘBORK/NOWA WIEŚ LĘBORSKA-KFM KRĘPA KASZUBSKA START ŁEBIEŃ3:52012-02-1921:00     więcej

18 kolejka

ZENIT REDKOWICE-CELTIC/ELTOM LĘBORK/NOWA WIEŚ LĘBORSKA3:22012-02-2617:15     więcej
ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE-MAX BRUK LĘBORK4:12012-02-2618:00     więcej
KFM KRĘPA KASZUBSKA START ŁEBIEŃ-BUNIKS MOSTY RATUSZ LĘBORK2:92012-02-2618:45     więcej
KAZAMATY ŁEBUNIA-BARCA I CHELSEA LĘBORK7:62012-02-2619:30     więcej
LEMAT ZATORZE LĘBORK-MAR-POL GARCZEGORZE6:72012-02-2620:15     więcej

użytkownik:
hasło:
Rejestracja
EKSTRAKLASA
1.PO GODZINACH LĘBORK39 
2.ZENIT ŁĘCZYCE34 
3.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE26 
4.BARCA LĘBORK25 
5.ANDRZEJKI TEAM LĘBORK19 
6.ANIOŁY II GARCZEGORZE13 
7.FARM FRITES POLAND SA LĘBORK
8.ALTEAMS LĘBORK

zobacz wyniki




1 LIGA FUTSALU PLF
1.MOKS BIAŁYSTOK53 
2.CONSTRACT LUBAWA44 
3.AZS UZ ZIELONA GÓRA37 
4.AZS UW WARSZAWA36 
5.TEAM LĘBORK34 
6.KS FUTSAL OBORNIKI30 
7.POLITECHNIKA GDAŃSKA29 
8.MIESZKO GNIEZNO29 
9.HELIOS BIAŁYSTOK26 
10.CREDO FUTSAL PIŁA24 
11.UNISŁAW TEAM UNISŁAW23 
12.TAF TORUŃ

zobacz wyniki




EKSTRAKLASA
1.RATUSZ LĘBORK44 
2.ALBATRAOZ LĘBORK35 
3.BARCA LĘBORK28 
4.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE27 
5.KAZAMATY ŁEBUNIA21 
6.ZENIT REDKOWICE17 
7.BZ-BUD LUBOWIDZ17 
8.ANIOŁY II GARCZEGORZE14 
9.FARM FRITES POLAND SA LĘBORK

zobacz wyniki




EKSTRAKLASA 2014/15
1.RATUSZ LĘBORK54 
2.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE43 
3.BARCA LĘBORK36 
4.ZENIT REDKOWICE35 
5.KAZAMATY ŁEBUNIA33 
6.BZ-BUD LUBOWIDZ22 
7.ANIOŁY II GARCZEGORZE19 
8.FARM FRITES POLAND SA LĘBORK13 
9.CELTIC LĘBORK10 
10.KS STRZEBIELINO

zobacz wyniki




EKSTRAKLASA 2013/14
1.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE54 
2.FENIKS TEAM GDAŃSK53 
3.MAX BRUK LĘBORK49 
4.BARCA LĘBORK49 
5.I BZ LĘBORK/UL ŻYWICKI Lębork36 
6.GOVICAR LĘBORK36 
7.KAZAMATY ŁEBUNIA28 
8.SALPOL NOWA WIEŚ LĘBORSKA26 
9.BOCA JUNIORS LĘBORK20 
10.FARM FRITES POLAND SA LĘBORK17 
11.TILIA RESIDENCE KĘBŁOWO11 
12.ROBEX-ZATORZE LĘBORK

zobacz wyniki




EKSTRAKLASA
1.MAX BRUK LĘBORK36 
2.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE31 
3.BUNIKS MOSTY RATUSZ LĘBORK25 
4.FENIKS TEAM GDAŃSK25 
5.CELTIC/ELTOM LĘBORK/NOWA WIEŚ LĘBORSKA18 
6.KAZAMATY ŁEBUNIA17 
7.ZENIT REDKOWICE
8.LEMAT ZATORZE LĘBORK

zobacz wyniki




II LIGA
1.I BZ LĘBORK/UL ŻYWICKI Lębork36 
2.BARCA LĘBORK25 
3.TILIA RESIDENCE KĘBŁOWO22 
4.AJAX LĘBORK22 
5.FARM FRITES POLAND SA LĘBORK21 
6.DZIELNICA ZACHODNIA A-LAKIERNI LĘBORK16 
7.GKS LINIA12 
8.PRAWKO JAREK LĘBORK
9.

zobacz wyniki




EKSTRAKLASA
1.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE46 
2.MAX BRUK LĘBORK37 
3.BUNIKS MOSTY RATUSZ LĘBORK35 
4.BARCA I CHELSEA LĘBORK30 
5.CELTIC/ELTOM LĘBORK/NOWA WIEŚ LĘBORSKA27 
6.MAR-POL GARCZEGORZE27 
7.KAZAMATY ŁEBUNIA17 
8.ZENIT REDKOWICE16 
9.LEMAT ZATORZE LĘBORK14 
10.KFM KRĘPA KASZUBSKA START ŁEBIEŃ12 

zobacz wyniki




MISTRZOWSKA
1.I BZ LĘBORK/UL ŻYWICKI Lębork30 
2.ZENIT REDKOWICE28 
3.KFM KRĘPA KASZUBSKA START ŁEBIEŃ21 
4.LEMAT ZATORZE LĘBORK19 
5.DZIELNICA ZACHODNIA A-LAKIERNI LĘBORK18 
6.LKS ŁEBUNIA18 
7.ROBEX-ZATORZE LĘBORK16 
8.MAX-BRUK II LĘBORK16 

zobacz wyniki




SPADKOWA
1.PROFARM LĘBORK26 
2.OLDBOY ZIELONA RESTAURACJA LĘBORK19 
3.TILIA RESIDENCE KĘBŁOWO14 
4.AMG LĘBORK10 
5.BRUK-KCIUK JANOWICZKI
6.POL-DRÓG SA LĘBORK

zobacz wyniki




EKSTRAKLASA 2010/11
1.KM AJAX LĘBORK47 
2.MAX BRUK LĘBORK46 
3.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE36 
4.RATUSZ LĘBORK36 
5.CELTIC/ELTOM LĘBORK/NOWA WIEŚ LĘBORSKA28 
6.BARCA I CHELSEA LĘBORK22 
7.MAR-POL GARCZEGORZE22 
8.KAZAMATY ŁEBUNIA13 
9.TEAM ŁEBA/CHARBROWO10 
10.BUNIKS MOSTY

zobacz wyniki




MISTRZOWSKA 2010
1.ELTOM NWL NOWA WIEŚ LĘBORSKA29 
2.KAZAMATY ŁEBUNIA28 
3.MARCO/OLDBOY LĘBORK24 
4.LEMAT ZATORZE LĘBORK23 
5.AJAX LĘBORK18 
6.KFM KRĘPA KASZUBSKA START ŁEBIEŃ18 
7.ZENIT REDKOWICE17 
8.AMG LĘBORK

zobacz wyniki




SPADKOWA 2010
1.MAX-BRUK II LĘBORK40 
2.TILIA RESIDENCE KĘBŁOWO39 
3.KOKOSANKA LĘBORK28 
4.GROM OBLIWICE24 
5.POL-DRÓG SA LĘBORK21 
6.PROFARM LĘBORK20 
7.MELANGE LĘBORK20 
8.BRUK-KCIUK JANOWICZKI15 
9.BUNIKS II MOSTY

zobacz wyniki




EKSTRAKLASA 2009/10
1.KM AJAX LĘBORK57 
2.MAX BRUK LĘBORK51 
3.MAR-POL GARCZEGORZE44 
4.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE44 
5.RATUSZ LĘBORK37 
6.BARCA I DZIELNICA ZACHODNIA LĘBORK36 
7.CELTIC LĘBORK34 
8.BUNIKS MOSTY27 
9.TEAM ŁEBA/CHARBROWO27 
10.PAGO JAGIELLONIA LĘBORK14 
11.ROBEX-ZATORZE LĘBORK10 
12.I BZ LĘBORK/UL ŻYWICKI Lębork

zobacz wyniki




II LIGA MISTRZOWSKA
1.TEAM ŁEBA/CHARBROWO32 
2.MAX BRUK LĘBORK31 
3.I BZ LĘBORK/UL ŻYWICKI Lębork27 
4.SPORTBOX LĘBORK19 
5.SPORTING LĘBORK18 
6.ZENIT REDKOWICE16 
7.MELANGE LĘBORK14 
8.PROFARM LĘBORK

zobacz wyniki




II LIGA SPADKOWA
1.GROM OBLIWICE30 
2.STARY BROWAR LĘBORK30 
3.AMG LĘBORK23 
4.BUNIKS II MOSTY23 
5.ACTIMEL PO LĘBORK23 
6.TILIA RESIDENCE KĘBŁOWO20 
7.LKS DRYWA ŁEBUNIA
8.POL-DRÓG SA LĘBORK

zobacz wyniki




EKSTRAKLASA 2008/09
1.KM AJAX LĘBORK59 
2.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE53 
3.BUNIKS MOSTY45 
4.RATUSZ LĘBORK41 
5.CELTIC LĘBORK41 
6.MAR-POL GARCZEGORZE33 
7.BARCA I DZIELNICA ZACHODNIA LĘBORK31 
8.PAGO JAGIELLONIA LĘBORK22 
9.ROBEX-ZATORZE LĘBORK22 
10.LEMAT ZATORZE LĘBORK16 
11.AJAX LĘBORK12 
12.KAZAMATY ŁEBUNIA

zobacz wyniki




I LIGA 2007/08
1.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE51 
2.AVANS WEJHEROWO46 
3.PAGO JAGIELLONIA LĘBORK46 
4.CHELSEA LĘBORK45 
5.KM AJAX LĘBORK43 
6.CELTIC LĘBORK32 
7.BARCA LĘBORK30 
8.KAZAMATY ŁEBUNIA28 
9.ANIOŁY POLTAREX LĘBORK26 
10.LEMAT ZATORZE LĘBORK20 
11.EURO-INKAS LĘBORK12 
12.STARY BROWAR LĘBORK

zobacz wyniki




I LIGA
1.ZIELONA RESTAURACJA LĘBORK58 
2.PAGO JAGIELLONIA LĘBORK57 
3.CELTIC LĘBORK50 
4.CHELSEA LĘBORK47 
5.AB ŁEBA46 
6.BARCA LĘBORK43 
7.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE33 
8.FARM FRITES POLAND SA LĘBORK32 
9.KAZAMATY ŁEBUNIA30 
10.LEMAT ZATORZE LĘBORK27 
11.BUDŻETÓWKA 13 
12.LEŚNIK CEWICE 12 
13.KM AJAX LĘBORK10 

zobacz wyniki