Tabela

1 LIGA FUTSALU PLF


1.MOKSBIAŁYSTOK2253126-601723
2.CONSTRACTLUBAWA224474-501354
3.AZS UZZIELONA GÓRA223796-811147
4.AZS UWWARSZAWA223678-7112010
5.TEAMLĘBORK223481-701048
6.KS FUTSALOBORNIKI223091-81868
7.POLITECHNIKAGDAŃSKA222988-88859
8.MIESZKOGNIEZNO222983-949211
9.HELIOSBIAŁYSTOK222671-807510
10.CREDO FUTSALPIŁA222485-956610
11.UNISŁAW TEAMUNISŁAW222372-906511
12.TAFTORUŃ22859-1442218






1 kolejka

MOKS BIAŁYSTOK-MIESZKO GNIEZNO10:22016-09-24     więcej
CONSTRACT LUBAWA-UNISŁAW TEAM UNISŁAW3:22016-09-24     więcej
AZS UZ ZIELONA GÓRA-AZS UW WARSZAWA1:62016-09-25     więcej
KS FUTSAL OBORNIKI-POLITECHNIKA GDAŃSKA3:52016-09-25     więcej
CREDO FUTSAL PIŁA-TAF TORUŃ4:42016-09-25     więcej
TEAM LĘBORK-HELIOS BIAŁYSTOK6:12016-09-2517:00     więcej

2 kolejka

POLITECHNIKA GDAŃSKA-CONSTRACT LUBAWA3:32016-10-01     więcej
HELIOS BIAŁYSTOK-KS FUTSAL OBORNIKI2:22016-10-01     więcej
MIESZKO GNIEZNO-AZS UZ ZIELONA GÓRA5:22016-10-01     więcej
CREDO FUTSAL PIŁA-MOKS BIAŁYSTOK2:32016-10-01     więcej
AZS UW WARSZAWA-TEAM LĘBORK3:12016-10-0119:00     więcej
TAF TORUŃ-UNISŁAW TEAM UNISŁAW1:52016-10-12     więcej

3 kolejka

MOKS BIAŁYSTOK-TAF TORUŃ10:52016-10-08     więcej
KS FUTSAL OBORNIKI-AZS UW WARSZAWA2:52016-10-08     więcej
CONSTRACT LUBAWA-HELIOS BIAŁYSTOK2:02016-10-08     więcej
UNISŁAW TEAM UNISŁAW-POLITECHNIKA GDAŃSKA5:52016-10-08     więcej
AZS UZ ZIELONA GÓRA-CREDO FUTSAL PIŁA3:22016-10-08     więcej
TEAM LĘBORK-MIESZKO GNIEZNO3:32016-10-0917:00     więcej

4 kolejka

TAF TORUŃ-POLITECHNIKA GDAŃSKA2:82016-10-15     więcej
HELIOS BIAŁYSTOK-UNISŁAW TEAM UNISŁAW5:12016-10-15     więcej
AZS UW WARSZAWA-CONSTRACT LUBAWA3:42016-10-15     więcej
MIESZKO GNIEZNO-KS FUTSAL OBORNIKI6:32016-10-15     więcej
MOKS BIAŁYSTOK-AZS UZ ZIELONA GÓRA5:32016-10-15     więcej
CREDO FUTSAL PIŁA-TEAM LĘBORK1:42016-10-1617:00     więcej

5 kolejka

TEAM LĘBORK-MOKS BIAŁYSTOK6:52016-10-2120:00     więcej
AZS UZ ZIELONA GÓRA-TAF TORUŃ12:22016-10-22     więcej
CONSTRACT LUBAWA-MIESZKO GNIEZNO2:32016-10-22     więcej
UNISŁAW TEAM UNISŁAW-AZS UW WARSZAWA2:42016-10-22     więcej
POLITECHNIKA GDAŃSKA-HELIOS BIAŁYSTOK2:22016-10-22     więcej
CREDO FUTSAL PIŁA-KS FUTSAL OBORNIKI2:42016-10-22     więcej

6 kolejka

TAF TORUŃ-HELIOS BIAŁYSTOK2:32016-10-29     więcej
AZS UW WARSZAWA-POLITECHNIKA GDAŃSKA6:22016-10-29     więcej
MIESZKO GNIEZNO-UNISŁAW TEAM UNISŁAW5:22016-10-29     więcej
MOKS BIAŁYSTOK-KS FUTSAL OBORNIKI5:52016-10-29     więcej
CREDO FUTSAL PIŁA-CONSTRACT LUBAWA3:32016-10-29     więcej
AZS UZ ZIELONA GÓRA-TEAM LĘBORK4:32016-10-3015:00     więcej

7 kolejka

TEAM LĘBORK-TAF TORUŃ6:32016-11-04     więcej
CONSTRACT LUBAWA-MOKS BIAŁYSTOK2:12016-11-05     więcej
HELIOS BIAŁYSTOK-AZS UW WARSZAWA7:32016-11-05     więcej
POLITECHNIKA GDAŃSKA-MIESZKO GNIEZNO4:32016-11-05     więcej
KS FUTSAL OBORNIKI-AZS UZ ZIELONA GÓRA4:42016-11-06     więcej
CREDO FUTSAL PIŁA-UNISŁAW TEAM UNISŁAW10:52016-11-06     więcej

8 kolejka

TAF TORUŃ-AZS UW WARSZAWA1:42016-11-19     więcej
MOKS BIAŁYSTOK-UNISŁAW TEAM UNISŁAW11:02016-11-19     więcej
AZS UZ ZIELONA GÓRA-CONSTRACT LUBAWA2:62016-11-19     więcej
MIESZKO GNIEZNO-HELIOS BIAŁYSTOK6:52016-11-19     więcej
CREDO FUTSAL PIŁA-POLITECHNIKA GDAŃSKA5:52016-11-2017:00     więcej
TEAM LĘBORK-KS FUTSAL OBORNIKI7:22016-11-2017:00     więcej

9 kolejka

UNISŁAW TEAM UNISŁAW-AZS UZ ZIELONA GÓRA2:22016-11-26     więcej
HELIOS BIAŁYSTOK-CREDO FUTSAL PIŁA4:42016-11-26     więcej
AZS UW WARSZAWA-MIESZKO GNIEZNO4:12016-11-26     więcej
POLITECHNIKA GDAŃSKA-MOKS BIAŁYSTOK3:72016-11-26     więcej
CONSTRACT LUBAWA-TEAM LĘBORK2:22016-11-2618:00     więcej
KS FUTSAL OBORNIKI-TAF TORUŃ7:12016-11-27     więcej

10 kolejka

KS FUTSAL OBORNIKI-CONSTRACT LUBAWA0:12016-12-03     więcej
TAF TORUŃ-MIESZKO GNIEZNO1:72016-12-03     więcej
MOKS BIAŁYSTOK-HELIOS BIAŁYSTOK3:32016-12-03     więcej
TEAM LĘBORK-UNISŁAW TEAM UNISŁAW2:32016-12-0320:00     więcej
AZS UZ ZIELONA GÓRA-POLITECHNIKA GDAŃSKA6:32016-12-04     więcej
CREDO FUTSAL PIŁA-AZS UW WARSZAWA9:62016-12-04     więcej

11 kolejka

UNISŁAW TEAM UNISŁAW-KS FUTSAL OBORNIKI4:52016-12-10     więcej
POLITECHNIKA GDAŃSKA-TEAM LĘBORK8:22016-12-10     więcej
HELIOS BIAŁYSTOK-AZS UZ ZIELONA GÓRA2:62016-12-10     więcej
CONSTRACT LUBAWA-TAF TORUŃ2:32016-12-10     więcej
AZS UW WARSZAWA-MOKS BIAŁYSTOK3:42016-12-10     więcej
MIESZKO GNIEZNO-CREDO FUTSAL PIŁA3:32016-12-11     więcej

12 kolejka

TAF TORUŃ-CREDO FUTSAL PIŁA4:52017-01-07     więcej
UNISŁAW TEAM UNISŁAW-CONSTRACT LUBAWA3:32017-01-07     więcej
AZS UW WARSZAWA-AZS UZ ZIELONA GÓRA1:42017-01-07     więcej
POLITECHNIKA GDAŃSKA-KS FUTSAL OBORNIKI0:52017-01-07     więcej
HELIOS BIAŁYSTOK-TEAM LĘBORK1:52017-01-0817:00     więcej
MIESZKO GNIEZNO-MOKS BIAŁYSTOK1:62017-04-15     więcej

13 kolejka

TAF TORUŃ-UNISŁAW TEAM UNISŁAW2:52017-01-14     więcej
CONSTRACT LUBAWA-POLITECHNIKA GDAŃSKA5:42017-01-14     więcej
MOKS BIAŁYSTOK-CREDO FUTSAL PIŁA4:12017-01-14     więcej
KS FUTSAL OBORNIKI-HELIOS BIAŁYSTOK6:32017-01-14     więcej
AZS UZ ZIELONA GÓRA-MIESZKO GNIEZNO6:42017-01-15     więcej
TEAM LĘBORK-AZS UW WARSZAWA6:12017-01-1517:00     więcej

14 kolejka

HELIOS BIAŁYSTOK-CONSTRACT LUBAWA1:52017-02-04     więcej
POLITECHNIKA GDAŃSKA-UNISŁAW TEAM UNISŁAW3:52017-02-04     więcej
AZS UW WARSZAWA-KS FUTSAL OBORNIKI4:32017-02-04     więcej
CREDO FUTSAL PIŁA-AZS UZ ZIELONA GÓRA4:32017-02-04     więcej
TAF TORUŃ-MOKS BIAŁYSTOK3:82017-02-04     więcej
MIESZKO GNIEZNO-TEAM LĘBORK2:32017-02-2520:00     więcej

15 kolejka

UNISŁAW TEAM UNISŁAW-HELIOS BIAŁYSTOK2:22017-02-18     więcej
CONSTRACT LUBAWA-AZS UW WARSZAWA1:22017-02-18     więcej
KS FUTSAL OBORNIKI-MIESZKO GNIEZNO5:32017-02-18     więcej
POLITECHNIKA GDAŃSKA-TAF TORUŃ8:52017-02-18     więcej
AZS UZ ZIELONA GÓRA-MOKS BIAŁYSTOK1:62017-02-18     więcej
TEAM LĘBORK-CREDO FUTSAL PIŁA7:12017-02-1917:00     więcej

16 kolejka

TAF TORUŃ-AZS UZ ZIELONA GÓRA4:42017-03-04     więcej
MIESZKO GNIEZNO-CONSTRACT LUBAWA1:42017-03-04     więcej
AZS UW WARSZAWA-UNISŁAW TEAM UNISŁAW2:02017-03-04     więcej
HELIOS BIAŁYSTOK-POLITECHNIKA GDAŃSKA3:22017-03-04     więcej
CREDO FUTSAL PIŁA-KS FUTSAL OBORNIKI4:32017-03-04     więcej
MOKS BIAŁYSTOK-TEAM LĘBORK7:12017-03-0514:00     więcej

17 kolejka

HELIOS BIAŁYSTOK-TAF TORUŃ12:32017-03-11     więcej
POLITECHNIKA GDAŃSKA-AZS UW WARSZAWA5:12017-03-11     więcej
UNISŁAW TEAM UNISŁAW-MIESZKO GNIEZNO8:12017-03-11     więcej
KS FUTSAL OBORNIKI-MOKS BIAŁYSTOK6:32017-03-11     więcej
CONSTRACT LUBAWA-CREDO FUTSAL PIŁA6:42017-03-11     więcej
TEAM LĘBORK-AZS UZ ZIELONA GÓRA6:92017-03-1217:00     więcej

18 kolejka

TAF TORUŃ-TEAM LĘBORK3:22017-03-18     więcej
AZS UZ ZIELONA GÓRA-KS FUTSAL OBORNIKI5:52017-03-18     więcej
MOKS BIAŁYSTOK-CONSTRACT LUBAWA5:22017-03-18     więcej
MIESZKO GNIEZNO-POLITECHNIKA GDAŃSKA2:42017-03-18     więcej
AZS UW WARSZAWA-HELIOS BIAŁYSTOK2:42017-03-18     więcej
UNISŁAW TEAM UNISŁAW-CREDO FUTSAL PIŁA4:32017-03-18     więcej

19 kolejka

AZS UW WARSZAWA-TAF TORUŃ6:32017-03-25     więcej
HELIOS BIAŁYSTOK-MIESZKO GNIEZNO3:62017-03-25     więcej
UNISŁAW TEAM UNISŁAW-MOKS BIAŁYSTOK4:52017-03-25     więcej
CONSTRACT LUBAWA-AZS UZ ZIELONA GÓRA3:02017-03-25     więcej
POLITECHNIKA GDAŃSKA-CREDO FUTSAL PIŁA3:32017-03-25     więcej
KS FUTSAL OBORNIKI-TEAM LĘBORK3:32017-03-26     więcej

20 kolejka

TAF TORUŃ-KS FUTSAL OBORNIKI2:102017-04-01     więcej
AZS UZ ZIELONA GÓRA-UNISŁAW TEAM UNISŁAW8:32017-04-01     więcej
MOKS BIAŁYSTOK-POLITECHNIKA GDAŃSKA8:22017-04-01     więcej
MIESZKO GNIEZNO-AZS UW WARSZAWA4:32017-04-01     więcej
CREDO FUTSAL PIŁA-HELIOS BIAŁYSTOK3:52017-04-01     więcej
TEAM LĘBORK-CONSTRACT LUBAWA2:22017-04-0217:00     więcej

21 kolejka

UNISŁAW TEAM UNISŁAW-TEAM LĘBORK2:32017-04-0819:00     więcej
MIESZKO GNIEZNO-TAF TORUŃ10:22017-04-09     więcej
HELIOS BIAŁYSTOK-MOKS BIAŁYSTOK3:42017-04-09     więcej
POLITECHNIKA GDAŃSKA-AZS UZ ZIELONA GÓRA5:62017-04-09     więcej
AZS UW WARSZAWA-CREDO FUTSAL PIŁA7:12017-04-09     więcej
CONSTRACT LUBAWA-KS FUTSAL OBORNIKI7:32017-04-09     więcej

22 kolejka

TAF TORUŃ-CONSTRACT LUBAWA3:62017-04-2218:00     więcej
KS FUTSAL OBORNIKI-UNISŁAW TEAM UNISŁAW5:52017-04-2218:00     więcej
TEAM LĘBORK-POLITECHNIKA GDAŃSKA1:42017-04-2218:00     więcej
AZS UZ ZIELONA GÓRA-HELIOS BIAŁYSTOK5:02017-04-2218:00     więcej
MOKS BIAŁYSTOK-AZS UW WARSZAWA6:22017-04-2218:00     więcej
CREDO FUTSAL PIŁA-MIESZKO GNIEZNO11:52017-04-2218:00     więcej

użytkownik:
hasło:
Rejestracja
EKSTRAKLASA
1.PO GODZINACH LĘBORK39 
2.ZENIT ŁĘCZYCE34 
3.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE26 
4.BARCA LĘBORK25 
5.ANDRZEJKI TEAM LĘBORK19 
6.ANIOŁY II GARCZEGORZE13 
7.FARM FRITES POLAND SA LĘBORK
8.ALTEAMS LĘBORK

zobacz wyniki




1 LIGA FUTSALU PLF
1.MOKS BIAŁYSTOK53 
2.CONSTRACT LUBAWA44 
3.AZS UZ ZIELONA GÓRA37 
4.AZS UW WARSZAWA36 
5.TEAM LĘBORK34 
6.KS FUTSAL OBORNIKI30 
7.POLITECHNIKA GDAŃSKA29 
8.MIESZKO GNIEZNO29 
9.HELIOS BIAŁYSTOK26 
10.CREDO FUTSAL PIŁA24 
11.UNISŁAW TEAM UNISŁAW23 
12.TAF TORUŃ

zobacz wyniki




EKSTRAKLASA
1.RATUSZ LĘBORK44 
2.ALBATRAOZ LĘBORK35 
3.BARCA LĘBORK28 
4.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE27 
5.KAZAMATY ŁEBUNIA21 
6.ZENIT REDKOWICE17 
7.BZ-BUD LUBOWIDZ17 
8.ANIOŁY II GARCZEGORZE14 
9.FARM FRITES POLAND SA LĘBORK

zobacz wyniki




EKSTRAKLASA 2014/15
1.RATUSZ LĘBORK54 
2.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE43 
3.BARCA LĘBORK36 
4.ZENIT REDKOWICE35 
5.KAZAMATY ŁEBUNIA33 
6.BZ-BUD LUBOWIDZ22 
7.ANIOŁY II GARCZEGORZE19 
8.FARM FRITES POLAND SA LĘBORK13 
9.CELTIC LĘBORK10 
10.KS STRZEBIELINO

zobacz wyniki




EKSTRAKLASA 2013/14
1.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE54 
2.FENIKS TEAM GDAŃSK53 
3.MAX BRUK LĘBORK49 
4.BARCA LĘBORK49 
5.I BZ LĘBORK/UL ŻYWICKI Lębork36 
6.GOVICAR LĘBORK36 
7.KAZAMATY ŁEBUNIA28 
8.SALPOL NOWA WIEŚ LĘBORSKA26 
9.BOCA JUNIORS LĘBORK20 
10.FARM FRITES POLAND SA LĘBORK17 
11.TILIA RESIDENCE KĘBŁOWO11 
12.ROBEX-ZATORZE LĘBORK

zobacz wyniki




EKSTRAKLASA
1.MAX BRUK LĘBORK36 
2.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE31 
3.BUNIKS MOSTY RATUSZ LĘBORK25 
4.FENIKS TEAM GDAŃSK25 
5.CELTIC/ELTOM LĘBORK/NOWA WIEŚ LĘBORSKA18 
6.KAZAMATY ŁEBUNIA17 
7.ZENIT REDKOWICE
8.LEMAT ZATORZE LĘBORK

zobacz wyniki




II LIGA
1.I BZ LĘBORK/UL ŻYWICKI Lębork36 
2.BARCA LĘBORK25 
3.TILIA RESIDENCE KĘBŁOWO22 
4.AJAX LĘBORK22 
5.FARM FRITES POLAND SA LĘBORK21 
6.DZIELNICA ZACHODNIA A-LAKIERNI LĘBORK16 
7.GKS LINIA12 
8.PRAWKO JAREK LĘBORK
9.

zobacz wyniki




EKSTRAKLASA
1.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE46 
2.MAX BRUK LĘBORK37 
3.BUNIKS MOSTY RATUSZ LĘBORK35 
4.BARCA I CHELSEA LĘBORK30 
5.CELTIC/ELTOM LĘBORK/NOWA WIEŚ LĘBORSKA27 
6.MAR-POL GARCZEGORZE27 
7.KAZAMATY ŁEBUNIA17 
8.ZENIT REDKOWICE16 
9.LEMAT ZATORZE LĘBORK14 
10.KFM KRĘPA KASZUBSKA START ŁEBIEŃ12 

zobacz wyniki




MISTRZOWSKA
1.I BZ LĘBORK/UL ŻYWICKI Lębork30 
2.ZENIT REDKOWICE28 
3.KFM KRĘPA KASZUBSKA START ŁEBIEŃ21 
4.LEMAT ZATORZE LĘBORK19 
5.DZIELNICA ZACHODNIA A-LAKIERNI LĘBORK18 
6.LKS ŁEBUNIA18 
7.ROBEX-ZATORZE LĘBORK16 
8.MAX-BRUK II LĘBORK16 

zobacz wyniki




SPADKOWA
1.PROFARM LĘBORK26 
2.OLDBOY ZIELONA RESTAURACJA LĘBORK19 
3.TILIA RESIDENCE KĘBŁOWO14 
4.AMG LĘBORK10 
5.BRUK-KCIUK JANOWICZKI
6.POL-DRÓG SA LĘBORK

zobacz wyniki




EKSTRAKLASA 2010/11
1.KM AJAX LĘBORK47 
2.MAX BRUK LĘBORK46 
3.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE36 
4.RATUSZ LĘBORK36 
5.CELTIC/ELTOM LĘBORK/NOWA WIEŚ LĘBORSKA28 
6.BARCA I CHELSEA LĘBORK22 
7.MAR-POL GARCZEGORZE22 
8.KAZAMATY ŁEBUNIA13 
9.TEAM ŁEBA/CHARBROWO10 
10.BUNIKS MOSTY

zobacz wyniki




MISTRZOWSKA 2010
1.ELTOM NWL NOWA WIEŚ LĘBORSKA29 
2.KAZAMATY ŁEBUNIA28 
3.MARCO/OLDBOY LĘBORK24 
4.LEMAT ZATORZE LĘBORK23 
5.AJAX LĘBORK18 
6.KFM KRĘPA KASZUBSKA START ŁEBIEŃ18 
7.ZENIT REDKOWICE17 
8.AMG LĘBORK

zobacz wyniki




SPADKOWA 2010
1.MAX-BRUK II LĘBORK40 
2.TILIA RESIDENCE KĘBŁOWO39 
3.KOKOSANKA LĘBORK28 
4.GROM OBLIWICE24 
5.POL-DRÓG SA LĘBORK21 
6.PROFARM LĘBORK20 
7.MELANGE LĘBORK20 
8.BRUK-KCIUK JANOWICZKI15 
9.BUNIKS II MOSTY

zobacz wyniki




EKSTRAKLASA 2009/10
1.KM AJAX LĘBORK57 
2.MAX BRUK LĘBORK51 
3.MAR-POL GARCZEGORZE44 
4.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE44 
5.RATUSZ LĘBORK37 
6.BARCA I DZIELNICA ZACHODNIA LĘBORK36 
7.CELTIC LĘBORK34 
8.BUNIKS MOSTY27 
9.TEAM ŁEBA/CHARBROWO27 
10.PAGO JAGIELLONIA LĘBORK14 
11.ROBEX-ZATORZE LĘBORK10 
12.I BZ LĘBORK/UL ŻYWICKI Lębork

zobacz wyniki




II LIGA MISTRZOWSKA
1.TEAM ŁEBA/CHARBROWO32 
2.MAX BRUK LĘBORK31 
3.I BZ LĘBORK/UL ŻYWICKI Lębork27 
4.SPORTBOX LĘBORK19 
5.SPORTING LĘBORK18 
6.ZENIT REDKOWICE16 
7.MELANGE LĘBORK14 
8.PROFARM LĘBORK

zobacz wyniki




II LIGA SPADKOWA
1.GROM OBLIWICE30 
2.STARY BROWAR LĘBORK30 
3.AMG LĘBORK23 
4.BUNIKS II MOSTY23 
5.ACTIMEL PO LĘBORK23 
6.TILIA RESIDENCE KĘBŁOWO20 
7.LKS DRYWA ŁEBUNIA
8.POL-DRÓG SA LĘBORK

zobacz wyniki




EKSTRAKLASA 2008/09
1.KM AJAX LĘBORK59 
2.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE53 
3.BUNIKS MOSTY45 
4.RATUSZ LĘBORK41 
5.CELTIC LĘBORK41 
6.MAR-POL GARCZEGORZE33 
7.BARCA I DZIELNICA ZACHODNIA LĘBORK31 
8.PAGO JAGIELLONIA LĘBORK22 
9.ROBEX-ZATORZE LĘBORK22 
10.LEMAT ZATORZE LĘBORK16 
11.AJAX LĘBORK12 
12.KAZAMATY ŁEBUNIA

zobacz wyniki




I LIGA 2007/08
1.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE51 
2.AVANS WEJHEROWO46 
3.PAGO JAGIELLONIA LĘBORK46 
4.CHELSEA LĘBORK45 
5.KM AJAX LĘBORK43 
6.CELTIC LĘBORK32 
7.BARCA LĘBORK30 
8.KAZAMATY ŁEBUNIA28 
9.ANIOŁY POLTAREX LĘBORK26 
10.LEMAT ZATORZE LĘBORK20 
11.EURO-INKAS LĘBORK12 
12.STARY BROWAR LĘBORK

zobacz wyniki




I LIGA
1.ZIELONA RESTAURACJA LĘBORK58 
2.PAGO JAGIELLONIA LĘBORK57 
3.CELTIC LĘBORK50 
4.CHELSEA LĘBORK47 
5.AB ŁEBA46 
6.BARCA LĘBORK43 
7.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE33 
8.FARM FRITES POLAND SA LĘBORK32 
9.KAZAMATY ŁEBUNIA30 
10.LEMAT ZATORZE LĘBORK27 
11.BUDŻETÓWKA 13 
12.LEŚNIK CEWICE 12 
13.KM AJAX LĘBORK10 

zobacz wyniki