Tabela

EKSTRAKLASA 2009/10


1.KM AJAXLĘBORK2257180-641831
2.MAX BRUKLĘBORK2251132-581633
3.MAR-POLGARCZEGORZE224493-781354
4.ANIOŁY/MAR-POLGARCZEGORZE224497-381426
5.RATUSZLĘBORK223787-621147
6.BARCA I DZIELNICA ZACHODNIALĘBORK223673-801138
7.CELTICLĘBORK223473-651048
8.BUNIKSMOSTY222782-828311
9.TEAMŁEBA/CHARBROWO222783-909013
10.PAGO JAGIELLONIALĘBORK221454-1564216
11.ROBEX-ZATORZELĘBORK221059-1283118
12.I BZ LĘBORK/UL ŻYWICKILębork22022-1340022






1 kolejka

RATUSZ LĘBORK-ROBEX-ZATORZE LĘBORK4:22009-10-3115:00     więcej
BUNIKS MOSTY-TEAM ŁEBA/CHARBROWO5:22009-10-3115:45     więcej
CELTIC LĘBORK-PAGO JAGIELLONIA LĘBORK5:32009-10-3116:30     więcej
KM AJAX LĘBORK-I BZ LĘBORK/UL ŻYWICKI Lębork12:12009-10-3117:15     więcej
ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE-MAX BRUK LĘBORK4:52009-10-3118:00     więcej
MAR-POL GARCZEGORZE-BARCA I DZIELNICA ZACHODNIA LĘBORK4:42009-10-3118:45     więcej

2 kolejka

BARCA I DZIELNICA ZACHODNIA LĘBORK-CELTIC LĘBORK2:22009-11-1019:00     więcej
I BZ LĘBORK/UL ŻYWICKI Lębork-MAR-POL GARCZEGORZE3:62009-11-1019:45     więcej
PAGO JAGIELLONIA LĘBORK-RATUSZ LĘBORK4:32009-11-1020:30     więcej
ROBEX-ZATORZE LĘBORK-BUNIKS MOSTY1:32009-11-1021:15     więcej
TEAM ŁEBA/CHARBROWO-ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE0:52009-11-1219:00     więcej
MAX BRUK LĘBORK-KM AJAX LĘBORK4:42009-11-1219:45     więcej

3 kolejka

CELTIC LĘBORK-MAR-POL GARCZEGORZE7:82009-11-1116:30     więcej
ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE-ROBEX-ZATORZE LĘBORK7:02009-11-1117:15     więcej
BUNIKS MOSTY-PAGO JAGIELLONIA LĘBORK5:52009-11-1118:00     więcej
MAX BRUK LĘBORK-I BZ LĘBORK/UL ŻYWICKI Lębork11:32009-11-1118:45     więcej
KM AJAX LĘBORK-TEAM ŁEBA/CHARBROWO9:22009-11-1119:30     więcej
RATUSZ LĘBORK-BARCA I DZIELNICA ZACHODNIA LĘBORK5:32009-11-1120:15     więcej

4 kolejka

MAX BRUK LĘBORK-TEAM ŁEBA/CHARBROWO8:12009-11-1516:30     więcej
I BZ LĘBORK/UL ŻYWICKI Lębork-CELTIC LĘBORK0:52009-11-1517:15     więcej
BARCA I DZIELNICA ZACHODNIA LĘBORK-BUNIKS MOSTY4:32009-11-1518:00     więcej
PAGO JAGIELLONIA LĘBORK-ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE2:52009-11-1518:45     więcej
MAR-POL GARCZEGORZE-RATUSZ LĘBORK4:42009-11-1519:30     więcej
ROBEX-ZATORZE LĘBORK-KM AJAX LĘBORK2:112009-11-1520:15     więcej

5 kolejka

RATUSZ LĘBORK-CELTIC LĘBORK0:02009-11-2112:30     więcej
BUNIKS MOSTY-MAR-POL GARCZEGORZE2:32009-11-2113:15     więcej
ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE-BARCA I DZIELNICA ZACHODNIA LĘBORK7:02009-11-2114:00     więcej
ROBEX-ZATORZE LĘBORK-MAX BRUK LĘBORK3:82009-11-2216:30     więcej
TEAM ŁEBA/CHARBROWO-I BZ LĘBORK/UL ŻYWICKI Lębork4:12009-11-2219:30     więcej
KM AJAX LĘBORK-PAGO JAGIELLONIA LĘBORK14:12009-12-0319:45     więcej

6 kolejka

I BZ LĘBORK/UL ŻYWICKI Lębork-RATUSZ LĘBORK0:52009-11-2916:30     więcej
CELTIC LĘBORK-BUNIKS MOSTY1:42009-11-2917:15     więcej
BARCA I DZIELNICA ZACHODNIA LĘBORK-KM AJAX LĘBORK3:112009-11-2918:00     więcej
TEAM ŁEBA/CHARBROWO-ROBEX-ZATORZE LĘBORK11:02009-11-2918:45     więcej
MAX BRUK LĘBORK-PAGO JAGIELLONIA LĘBORK8:02009-11-2920:15     więcej
MAR-POL GARCZEGORZE-ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE4:32009-12-1019:45     więcej

7 kolejka

PAGO JAGIELLONIA LĘBORK-TEAM ŁEBA/CHARBROWO3:72009-12-0517:15     więcej
BUNIKS MOSTY-RATUSZ LĘBORK3:102009-12-0518:00     więcej
KM AJAX LĘBORK-MAR-POL GARCZEGORZE6:42009-12-0518:45     więcej
ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE-CELTIC LĘBORK1:32009-12-0519:30     więcej
BARCA I DZIELNICA ZACHODNIA LĘBORK-MAX BRUK LĘBORK1:22009-12-0520:15     więcej
ROBEX-ZATORZE LĘBORK-I BZ LĘBORK/UL ŻYWICKI Lębork5:02009-12-0617:30     więcej

8 kolejka

TEAM ŁEBA/CHARBROWO-BARCA I DZIELNICA ZACHODNIA LĘBORK2:72009-12-1316:30     więcej
CELTIC LĘBORK-KM AJAX LĘBORK1:42009-12-1317:15     więcej
RATUSZ LĘBORK-ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE2:42009-12-1318:00     więcej
MAX BRUK LĘBORK-MAR-POL GARCZEGORZE2:22009-12-1318:45     więcej
I BZ LĘBORK/UL ŻYWICKI Lębork-BUNIKS MOSTY5:72009-12-1319:30     więcej
PAGO JAGIELLONIA LĘBORK-ROBEX-ZATORZE LĘBORK4:12009-12-1320:15     więcej

9 kolejka

CELTIC LĘBORK-MAX BRUK LĘBORK3:42009-12-1019:00     więcej
ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE-BUNIKS MOSTY3:12009-12-1918:00     więcej
PAGO JAGIELLONIA LĘBORK-I BZ LĘBORK/UL ŻYWICKI Lębork4:22009-12-1918:45     więcej
KM AJAX LĘBORK-RATUSZ LĘBORK3:32009-12-1919:30     więcej
BARCA I DZIELNICA ZACHODNIA LĘBORK-ROBEX-ZATORZE LĘBORK5:22009-12-1920:15     więcej
MAR-POL GARCZEGORZE-TEAM ŁEBA/CHARBROWO3:62009-12-1921:00     więcej

10 kolejka

ROBEX-ZATORZE LĘBORK-MAR-POL GARCZEGORZE3:42009-12-2116:30     więcej
I BZ LĘBORK/UL ŻYWICKI Lębork-ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE0:102009-12-2117:15     więcej
BUNIKS MOSTY-KM AJAX LĘBORK3:102009-12-2118:00     więcej
PAGO JAGIELLONIA LĘBORK-BARCA I DZIELNICA ZACHODNIA LĘBORK2:72009-12-2118:45     więcej
MAX BRUK LĘBORK-RATUSZ LĘBORK3:32009-12-2119:30     więcej
TEAM ŁEBA/CHARBROWO-CELTIC LĘBORK4:22009-12-2120:15     więcej

11 kolejka

CELTIC LĘBORK-ROBEX-ZATORZE LĘBORK6:02010-01-0216:30     więcej
RATUSZ LĘBORK-TEAM ŁEBA/CHARBROWO4:22010-01-0217:15     więcej
BUNIKS MOSTY-MAX BRUK LĘBORK4:02010-01-0218:00     więcej
KM AJAX LĘBORK-ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE5:42010-01-0218:45     więcej
MAR-POL GARCZEGORZE-PAGO JAGIELLONIA LĘBORK5:52010-01-0219:30     więcej
BARCA I DZIELNICA ZACHODNIA LĘBORK-I BZ LĘBORK/UL ŻYWICKI Lębork5:02010-01-0220:15     więcej

12 kolejka

BARCA I DZIELNICA ZACHODNIA LĘBORK-MAR-POL GARCZEGORZE2:12010-01-0316:30     więcej
I BZ LĘBORK/UL ŻYWICKI Lębork-KM AJAX LĘBORK3:112010-01-0317:15     więcej
MAX BRUK LĘBORK-ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE4:32010-01-0318:00     więcej
TEAM ŁEBA/CHARBROWO-BUNIKS MOSTY4:22010-01-0318:45     więcej
PAGO JAGIELLONIA LĘBORK-CELTIC LĘBORK3:42010-01-0319:30     więcej
ROBEX-ZATORZE LĘBORK-RATUSZ LĘBORK5:62010-01-0320:15     więcej

13 kolejka

MAR-POL GARCZEGORZE-I BZ LĘBORK/UL ŻYWICKI Lębork3:22010-01-2416:30     więcej
CELTIC LĘBORK-BARCA I DZIELNICA ZACHODNIA LĘBORK3:32010-01-2417:15     więcej
KM AJAX LĘBORK-MAX BRUK LĘBORK4:32010-01-2418:00     więcej
ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE-TEAM ŁEBA/CHARBROWO4:12010-01-2418:45     więcej
RATUSZ LĘBORK-PAGO JAGIELLONIA LĘBORK7:22010-01-2419:30     więcej
BUNIKS MOSTY-ROBEX-ZATORZE LĘBORK4:42010-01-2420:15     więcej

14 kolejka

MAR-POL GARCZEGORZE-CELTIC LĘBORK4:12010-02-1119:00     więcej
BARCA I DZIELNICA ZACHODNIA LĘBORK-RATUSZ LĘBORK1:92010-02-1120:30     więcej
I BZ LĘBORK/UL ŻYWICKI Lębork-MAX BRUK LĘBORK0:52010-02-1418:00     więcej
PAGO JAGIELLONIA LĘBORK-BUNIKS MOSTY1:82010-02-1418:45     więcej
ROBEX-ZATORZE LĘBORK-ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE2:52010-02-1620:30     więcej
TEAM ŁEBA/CHARBROWO-KM AJAX LĘBORK4:72010-02-1621:15     więcej

15 kolejka

BUNIKS MOSTY-BARCA I DZIELNICA ZACHODNIA LĘBORK3:42010-02-0616:30     więcej
ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE-PAGO JAGIELLONIA LĘBORK5:12010-02-0617:15     więcej
RATUSZ LĘBORK-MAR-POL GARCZEGORZE0:42010-02-0618:00     więcej
TEAM ŁEBA/CHARBROWO-MAX BRUK LĘBORK5:82010-02-0618:45     więcej
KM AJAX LĘBORK-ROBEX-ZATORZE LĘBORK14:42010-02-0619:30     więcej
CELTIC LĘBORK-I BZ LĘBORK/UL ŻYWICKI Lębork5:02010-02-0620:15     więcej

16 kolejka

MAR-POL GARCZEGORZE-BUNIKS MOSTY4:42010-02-0718:00     więcej
I BZ LĘBORK/UL ŻYWICKI Lębork-TEAM ŁEBA/CHARBROWO2:62010-02-0718:45     więcej
MAX BRUK LĘBORK-ROBEX-ZATORZE LĘBORK6:22010-02-1119:45     więcej
PAGO JAGIELLONIA LĘBORK-KM AJAX LĘBORK1:192010-02-1121:15     więcej
BARCA I DZIELNICA ZACHODNIA LĘBORK-ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE0:82010-02-1819:00     więcej
CELTIC LĘBORK-RATUSZ LĘBORK3:22010-03-0419:45     więcej

17 kolejka

RATUSZ LĘBORK-I BZ LĘBORK/UL ŻYWICKI Lębork5:02010-02-21     więcej
ROBEX-ZATORZE LĘBORK-TEAM ŁEBA/CHARBROWO3:52010-02-2117:15     więcej
BUNIKS MOSTY-CELTIC LĘBORK3:72010-02-2118:00     więcej
ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE-MAR-POL GARCZEGORZE2:32010-02-2118:45     więcej
PAGO JAGIELLONIA LĘBORK-MAX BRUK LĘBORK2:212010-02-2119:30     więcej
KM AJAX LĘBORK-BARCA I DZIELNICA ZACHODNIA LĘBORK6:32010-02-2120:15     więcej

18 kolejka

MAR-POL GARCZEGORZE-KM AJAX LĘBORK5:42010-02-1819:45     więcej
I BZ LĘBORK/UL ŻYWICKI Lębork-ROBEX-ZATORZE LĘBORK0:52010-02-20     więcej
CELTIC LĘBORK-ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE1:12010-02-2519:00     więcej
RATUSZ LĘBORK-BUNIKS MOSTY3:12010-02-2519:45     więcej
MAX BRUK LĘBORK-BARCA I DZIELNICA ZACHODNIA LĘBORK5:02010-03-0219:45     więcej
TEAM ŁEBA/CHARBROWO-PAGO JAGIELLONIA LĘBORK11:22010-03-0220:30     więcej

19 kolejka

BUNIKS MOSTY-I BZ LĘBORK/UL ŻYWICKI Lębork5:02010-02-23     więcej
ROBEX-ZATORZE LĘBORK-PAGO JAGIELLONIA LĘBORK8:22010-02-2318:15     więcej
BARCA I DZIELNICA ZACHODNIA LĘBORK-TEAM ŁEBA/CHARBROWO2:12010-02-2319:00     więcej
MAR-POL GARCZEGORZE-MAX BRUK LĘBORK1:132010-02-2319:45     więcej
KM AJAX LĘBORK-CELTIC LĘBORK10:32010-02-2320:30     więcej
ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE-RATUSZ LĘBORK5:12010-02-2321:15     więcej

20 kolejka

I BZ LĘBORK/UL ŻYWICKI Lębork-PAGO JAGIELLONIA LĘBORK0:52010-02-27     więcej
ROBEX-ZATORZE LĘBORK-BARCA I DZIELNICA ZACHODNIA LĘBORK3:82010-02-2718:00     więcej
TEAM ŁEBA/CHARBROWO-MAR-POL GARCZEGORZE3:42010-02-2718:45     więcej
BUNIKS MOSTY-ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE0:32010-02-2719:30     więcej
MAX BRUK LĘBORK-CELTIC LĘBORK4:32010-02-2720:15     więcej
KM AJAX LĘBORK-RATUSZ LĘBORK7:32010-03-0221:15     więcej

21 kolejka

ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE-I BZ LĘBORK/UL ŻYWICKI Lębork5:02010-02-28     więcej
MAR-POL GARCZEGORZE-ROBEX-ZATORZE LĘBORK10:12010-02-2817:15     więcej
BARCA I DZIELNICA ZACHODNIA LĘBORK-PAGO JAGIELLONIA LĘBORK4:12010-02-2818:00     więcej
KM AJAX LĘBORK-BUNIKS MOSTY6:42010-02-2818:45     więcej
RATUSZ LĘBORK-MAX BRUK LĘBORK2:62010-02-2819:30     więcej
CELTIC LĘBORK-TEAM ŁEBA/CHARBROWO3:22010-02-2820:15     więcej

22 kolejka

I BZ LĘBORK/UL ŻYWICKI Lębork-BARCA I DZIELNICA ZACHODNIA LĘBORK0:52010-03-07     więcej
ROBEX-ZATORZE LĘBORK-CELTIC LĘBORK3:52010-03-0717:15     więcej
TEAM ŁEBA/CHARBROWO-RATUSZ LĘBORK0:62010-03-0718:00     więcej
MAX BRUK LĘBORK-BUNIKS MOSTY2:82010-03-0718:45     więcej
ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE-KM AJAX LĘBORK3:32010-03-0719:30     więcej
PAGO JAGIELLONIA LĘBORK-MAR-POL GARCZEGORZE1:72010-03-0720:15     więcej

użytkownik:
hasło:
Rejestracja
EKSTRAKLASA
1.PO GODZINACH LĘBORK39 
2.ZENIT ŁĘCZYCE34 
3.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE26 
4.BARCA LĘBORK25 
5.ANDRZEJKI TEAM LĘBORK19 
6.ANIOŁY II GARCZEGORZE13 
7.FARM FRITES POLAND SA LĘBORK
8.ALTEAMS LĘBORK

zobacz wyniki




1 LIGA FUTSALU PLF
1.MOKS BIAŁYSTOK53 
2.CONSTRACT LUBAWA44 
3.AZS UZ ZIELONA GÓRA37 
4.AZS UW WARSZAWA36 
5.TEAM LĘBORK34 
6.KS FUTSAL OBORNIKI30 
7.POLITECHNIKA GDAŃSKA29 
8.MIESZKO GNIEZNO29 
9.HELIOS BIAŁYSTOK26 
10.CREDO FUTSAL PIŁA24 
11.UNISŁAW TEAM UNISŁAW23 
12.TAF TORUŃ

zobacz wyniki




EKSTRAKLASA
1.RATUSZ LĘBORK44 
2.ALBATRAOZ LĘBORK35 
3.BARCA LĘBORK28 
4.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE27 
5.KAZAMATY ŁEBUNIA21 
6.ZENIT REDKOWICE17 
7.BZ-BUD LUBOWIDZ17 
8.ANIOŁY II GARCZEGORZE14 
9.FARM FRITES POLAND SA LĘBORK

zobacz wyniki




EKSTRAKLASA 2014/15
1.RATUSZ LĘBORK54 
2.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE43 
3.BARCA LĘBORK36 
4.ZENIT REDKOWICE35 
5.KAZAMATY ŁEBUNIA33 
6.BZ-BUD LUBOWIDZ22 
7.ANIOŁY II GARCZEGORZE19 
8.FARM FRITES POLAND SA LĘBORK13 
9.CELTIC LĘBORK10 
10.KS STRZEBIELINO

zobacz wyniki




EKSTRAKLASA 2013/14
1.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE54 
2.FENIKS TEAM GDAŃSK53 
3.MAX BRUK LĘBORK49 
4.BARCA LĘBORK49 
5.I BZ LĘBORK/UL ŻYWICKI Lębork36 
6.GOVICAR LĘBORK36 
7.KAZAMATY ŁEBUNIA28 
8.SALPOL NOWA WIEŚ LĘBORSKA26 
9.BOCA JUNIORS LĘBORK20 
10.FARM FRITES POLAND SA LĘBORK17 
11.TILIA RESIDENCE KĘBŁOWO11 
12.ROBEX-ZATORZE LĘBORK

zobacz wyniki




EKSTRAKLASA
1.MAX BRUK LĘBORK36 
2.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE31 
3.BUNIKS MOSTY RATUSZ LĘBORK25 
4.FENIKS TEAM GDAŃSK25 
5.CELTIC/ELTOM LĘBORK/NOWA WIEŚ LĘBORSKA18 
6.KAZAMATY ŁEBUNIA17 
7.ZENIT REDKOWICE
8.LEMAT ZATORZE LĘBORK

zobacz wyniki




II LIGA
1.I BZ LĘBORK/UL ŻYWICKI Lębork36 
2.BARCA LĘBORK25 
3.TILIA RESIDENCE KĘBŁOWO22 
4.AJAX LĘBORK22 
5.FARM FRITES POLAND SA LĘBORK21 
6.DZIELNICA ZACHODNIA A-LAKIERNI LĘBORK16 
7.GKS LINIA12 
8.PRAWKO JAREK LĘBORK
9.

zobacz wyniki




EKSTRAKLASA
1.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE46 
2.MAX BRUK LĘBORK37 
3.BUNIKS MOSTY RATUSZ LĘBORK35 
4.BARCA I CHELSEA LĘBORK30 
5.CELTIC/ELTOM LĘBORK/NOWA WIEŚ LĘBORSKA27 
6.MAR-POL GARCZEGORZE27 
7.KAZAMATY ŁEBUNIA17 
8.ZENIT REDKOWICE16 
9.LEMAT ZATORZE LĘBORK14 
10.KFM KRĘPA KASZUBSKA START ŁEBIEŃ12 

zobacz wyniki




MISTRZOWSKA
1.I BZ LĘBORK/UL ŻYWICKI Lębork30 
2.ZENIT REDKOWICE28 
3.KFM KRĘPA KASZUBSKA START ŁEBIEŃ21 
4.LEMAT ZATORZE LĘBORK19 
5.DZIELNICA ZACHODNIA A-LAKIERNI LĘBORK18 
6.LKS ŁEBUNIA18 
7.ROBEX-ZATORZE LĘBORK16 
8.MAX-BRUK II LĘBORK16 

zobacz wyniki




SPADKOWA
1.PROFARM LĘBORK26 
2.OLDBOY ZIELONA RESTAURACJA LĘBORK19 
3.TILIA RESIDENCE KĘBŁOWO14 
4.AMG LĘBORK10 
5.BRUK-KCIUK JANOWICZKI
6.POL-DRÓG SA LĘBORK

zobacz wyniki




EKSTRAKLASA 2010/11
1.KM AJAX LĘBORK47 
2.MAX BRUK LĘBORK46 
3.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE36 
4.RATUSZ LĘBORK36 
5.CELTIC/ELTOM LĘBORK/NOWA WIEŚ LĘBORSKA28 
6.BARCA I CHELSEA LĘBORK22 
7.MAR-POL GARCZEGORZE22 
8.KAZAMATY ŁEBUNIA13 
9.TEAM ŁEBA/CHARBROWO10 
10.BUNIKS MOSTY

zobacz wyniki




MISTRZOWSKA 2010
1.ELTOM NWL NOWA WIEŚ LĘBORSKA29 
2.KAZAMATY ŁEBUNIA28 
3.MARCO/OLDBOY LĘBORK24 
4.LEMAT ZATORZE LĘBORK23 
5.AJAX LĘBORK18 
6.KFM KRĘPA KASZUBSKA START ŁEBIEŃ18 
7.ZENIT REDKOWICE17 
8.AMG LĘBORK

zobacz wyniki




SPADKOWA 2010
1.MAX-BRUK II LĘBORK40 
2.TILIA RESIDENCE KĘBŁOWO39 
3.KOKOSANKA LĘBORK28 
4.GROM OBLIWICE24 
5.POL-DRÓG SA LĘBORK21 
6.PROFARM LĘBORK20 
7.MELANGE LĘBORK20 
8.BRUK-KCIUK JANOWICZKI15 
9.BUNIKS II MOSTY

zobacz wyniki




EKSTRAKLASA 2009/10
1.KM AJAX LĘBORK57 
2.MAX BRUK LĘBORK51 
3.MAR-POL GARCZEGORZE44 
4.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE44 
5.RATUSZ LĘBORK37 
6.BARCA I DZIELNICA ZACHODNIA LĘBORK36 
7.CELTIC LĘBORK34 
8.BUNIKS MOSTY27 
9.TEAM ŁEBA/CHARBROWO27 
10.PAGO JAGIELLONIA LĘBORK14 
11.ROBEX-ZATORZE LĘBORK10 
12.I BZ LĘBORK/UL ŻYWICKI Lębork

zobacz wyniki




II LIGA MISTRZOWSKA
1.TEAM ŁEBA/CHARBROWO32 
2.MAX BRUK LĘBORK31 
3.I BZ LĘBORK/UL ŻYWICKI Lębork27 
4.SPORTBOX LĘBORK19 
5.SPORTING LĘBORK18 
6.ZENIT REDKOWICE16 
7.MELANGE LĘBORK14 
8.PROFARM LĘBORK

zobacz wyniki




II LIGA SPADKOWA
1.GROM OBLIWICE30 
2.STARY BROWAR LĘBORK30 
3.AMG LĘBORK23 
4.BUNIKS II MOSTY23 
5.ACTIMEL PO LĘBORK23 
6.TILIA RESIDENCE KĘBŁOWO20 
7.LKS DRYWA ŁEBUNIA
8.POL-DRÓG SA LĘBORK

zobacz wyniki




EKSTRAKLASA 2008/09
1.KM AJAX LĘBORK59 
2.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE53 
3.BUNIKS MOSTY45 
4.RATUSZ LĘBORK41 
5.CELTIC LĘBORK41 
6.MAR-POL GARCZEGORZE33 
7.BARCA I DZIELNICA ZACHODNIA LĘBORK31 
8.PAGO JAGIELLONIA LĘBORK22 
9.ROBEX-ZATORZE LĘBORK22 
10.LEMAT ZATORZE LĘBORK16 
11.AJAX LĘBORK12 
12.KAZAMATY ŁEBUNIA

zobacz wyniki




I LIGA 2007/08
1.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE51 
2.AVANS WEJHEROWO46 
3.PAGO JAGIELLONIA LĘBORK46 
4.CHELSEA LĘBORK45 
5.KM AJAX LĘBORK43 
6.CELTIC LĘBORK32 
7.BARCA LĘBORK30 
8.KAZAMATY ŁEBUNIA28 
9.ANIOŁY POLTAREX LĘBORK26 
10.LEMAT ZATORZE LĘBORK20 
11.EURO-INKAS LĘBORK12 
12.STARY BROWAR LĘBORK

zobacz wyniki




I LIGA
1.ZIELONA RESTAURACJA LĘBORK58 
2.PAGO JAGIELLONIA LĘBORK57 
3.CELTIC LĘBORK50 
4.CHELSEA LĘBORK47 
5.AB ŁEBA46 
6.BARCA LĘBORK43 
7.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE33 
8.FARM FRITES POLAND SA LĘBORK32 
9.KAZAMATY ŁEBUNIA30 
10.LEMAT ZATORZE LĘBORK27 
11.BUDŻETÓWKA 13 
12.LEŚNIK CEWICE 12 
13.KM AJAX LĘBORK10 

zobacz wyniki