SEEGER DACH ŁEBIENIEC


Ostatnie mecze

2008-03-13  SEEGER DACH ŁEBIENIEC - ROBEX-ZATORZE LĘBORK   (3:5)  więcej

2008-03-06  LKS DRYWA ŁEBUNIA - SEEGER DACH ŁEBIENIEC   (0:5)  więcej

2008-03-02  ROBEX-ZATORZE LĘBORK - SEEGER DACH ŁEBIENIEC   (0:0)  więcej

2008-02-28  SEEGER DACH ŁEBIENIEC - BUNIKS MOSTY   (3:2)  więcej

2008-02-21  ACTIMEL PO LĘBORK - SEEGER DACH ŁEBIENIEC   (3:10)  więcej

2008-02-14  SEEGER DACH ŁEBIENIEC - LKS DRYWA ŁEBUNIA   (5:3)  więcej

2008-02-10  SEEGER DACH ŁEBIENIEC - ACTIMEL PO LĘBORK   (3:1)  więcej

2008-02-09  ACTIMEL 2 LĘBORK - SEEGER DACH ŁEBIENIEC   (2:5)  więcej

2008-02-09  SEEGER DACH ŁEBIENIEC - GROM OBLIWICE   (0:0)  więcej

2008-02-07  BUNIKS MOSTY - SEEGER DACH ŁEBIENIEC   (0:2)  więcej


Najbliższe mecze


Zawodnicy aktualnie grający w klubie


użytkownik:
hasło:
Rejestracja
WIOSNA'2014
1.BZ-BUD LUBOWIDZ22 
2.OLDBOY-ZATORZE LĘBORK21 
3.SALPOL NOWA WIEŚ LĘBORSKA17 
4.BARCA LĘBORK17 
5.SPORTING LĘBORK16 
6.LKS ŁEBUNIA14 
7.FARM FRITES POLAND SA LĘBORK11 

zobacz wyniki




EKSTRAKLASA 2013/14
1.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE54 
2.FENIKS TEAM GDAŃSK53 
3.MAX BRUK LĘBORK49 
4.BARCA LĘBORK49 
5.I BZ LĘBORK/UL ŻYWICKI Lębork36 
6.GOVICAR LĘBORK36 
7.KAZAMATY ŁEBUNIA28 
8.SALPOL NOWA WIEŚ LĘBORSKA26 
9.BOCA JUNIORS LĘBORK20 
10.FARM FRITES POLAND SA LĘBORK17 
11.TILIA RESIDENCE KĘBŁOWO11 
12.ROBEX-ZATORZE LĘBORK

zobacz wyniki




XIX PBML GRUPA A
1.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE10 
2.KAZAMATY ŁEBUNIA
3.ZENIT ZWAE REDKOWICE
4.SPORTING LĘBORK
5.GKS LINIA

zobacz wyniki




XIX PBML GRUPA B
1.KM AJAX LĘBORK12 
2.MAX BRUK LĘBORK
3.BARCA LĘBORK
4.I BZ LĘBORK/UL ŻYWICKI Lębork
5.SALPOL NOWA WIEŚ LĘBORSKA

zobacz wyniki




EKSTRAKLASA
1.MAX BRUK LĘBORK36 
2.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE31 
3.BUNIKS MOSTY RATUSZ LĘBORK25 
4.FENIKS TEAM GDAŃSK25 
5.CELTIC/ELTOM LĘBORK/NOWA WIEŚ LĘBORSKA18 
6.KAZAMATY ŁEBUNIA17 
7.ZENIT ZWAE REDKOWICE
8.LEMAT ZATORZE LĘBORK

zobacz wyniki




II LIGA
1.I BZ LĘBORK/UL ŻYWICKI Lębork36 
2.BARCA LĘBORK25 
3.TILIA RESIDENCE KĘBŁOWO22 
4.AJAX LĘBORK22 
5.FARM FRITES POLAND SA LĘBORK21 
6.DZIELNICA ZACHODNIA A-LAKIERNI LĘBORK16 
7.GKS LINIA12 
8.PRAWKO JAREK LĘBORK
9.

zobacz wyniki




JESIEŃ'2013
1.BARCA LĘBORK28 
2.LKS ŁEBUNIA18 
3.FARM FRITES POLAND SA LĘBORK13 
4.ROBEX-ZATORZE LĘBORK11 

zobacz wyniki




WIOSNA
1.BARCA LĘBORK37 
2.LKS ŁEBUNIA30 
3.AJAX LĘBORK27 
4.ROBEX-ZATORZE LĘBORK25 
5.FARM FRITES POLAND SA LĘBORK25 
6.GKS LINIA11 
7.DZIELNICA ZACHODNIA A-LAKIERNI LĘBORK10 
8.LOKATORZY LĘBORK

zobacz wyniki




EKSTRAKLASA
1.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE46 
2.MAX BRUK LĘBORK37 
3.BUNIKS MOSTY RATUSZ LĘBORK35 
4.BARCA I CHELSEA LĘBORK30 
5.CELTIC/ELTOM LĘBORK/NOWA WIEŚ LĘBORSKA27 
6.MAR-POL GARCZEGORZE27 
7.KAZAMATY ŁEBUNIA17 
8.ZENIT ZWAE REDKOWICE16 
9.LEMAT ZATORZE LĘBORK14 
10.KFM KRĘPA KASZUBSKA START ŁEBIEŃ12 

zobacz wyniki




II LIGA
1.MAX-BRUK II/PŁOTKA REKOWO/LĘBORK43 
2.FENIKS TEAM GDAŃSK36 
3.PROFARM LĘBORK31 
4.AMG LĘBORK29 
5.AJAX LĘBORK25 
6.TILIA RESIDENCE KĘBŁOWO24 
7.CHYBA KLEMENS LĘBORK23 
8.DZIELNICA ZACHODNIA A-LAKIERNI LĘBORK19 
9.ZIELONA RESTAURACJA LĘBORK16 
10.COMPAK LĘBORK12 

zobacz wyniki




JESIEŃ'2012
1.BARCA LĘBORK14 
2.LEMAT ZATORZE LĘBORK10 
3.CELTIC/ELTOM LĘBORK/NOWA WIEŚ LĘBORSKA
4.AJAX LĘBORK

zobacz wyniki




WIOSNA'2012
1.LEMAT ZATORZE LĘBORK24 
2.BARCA LĘBORK20 
3.AJAX LĘBORK19 
4.AMG LĘBORK18 
5.ZENIT ZWAE REDKOWICE
6.PRĄDEX-Stryjewski LĘBORK

zobacz wyniki




EKSTRAKLASA 2010/11
1.KM AJAX LĘBORK47 
2.MAX BRUK LĘBORK46 
3.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE36 
4.RATUSZ LĘBORK36 
5.CELTIC/ELTOM LĘBORK/NOWA WIEŚ LĘBORSKA28 
6.BARCA I CHELSEA LĘBORK22 
7.MAR-POL GARCZEGORZE22 
8.KAZAMATY ŁEBUNIA13 
9.TEAM ŁEBA/CHARBROWO10 
10.BUNIKS MOSTY

zobacz wyniki




EKSTRAKLASA 2009/10
1.KM AJAX LĘBORK57 
2.MAX BRUK LĘBORK51 
3.MAR-POL GARCZEGORZE44 
4.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE44 
5.RATUSZ LĘBORK37 
6.BARCA I DZIELNICA ZACHODNIA LĘBORK36 
7.CELTIC LĘBORK34 
8.BUNIKS MOSTY27 
9.TEAM ŁEBA/CHARBROWO27 
10.KLATA JAGIELLONIA LĘBORK14 
11.ROBEX-ZATORZE LĘBORK10 
12.I BZ LĘBORK/UL ŻYWICKI Lębork

zobacz wyniki




EKSTRAKLASA 2008/09
1.KM AJAX LĘBORK59 
2.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE53 
3.BUNIKS MOSTY45 
4.RATUSZ LĘBORK41 
5.CELTIC LĘBORK41 
6.MAR-POL GARCZEGORZE33 
7.BARCA I DZIELNICA ZACHODNIA LĘBORK31 
8.KLATA JAGIELLONIA LĘBORK22 
9.ROBEX-ZATORZE LĘBORK22 
10.LEMAT ZATORZE LĘBORK16 
11.AJAX LĘBORK12 
12.KAZAMATY ŁEBUNIA

zobacz wyniki




I LIGA 2007/08
1.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE51 
2.AVANS WEJHEROWO46 
3.KLATA JAGIELLONIA LĘBORK46 
4.CHELSEA LĘBORK45 
5.KM AJAX LĘBORK43 
6.CELTIC LĘBORK32 
7.BARCA LĘBORK30 
8.KAZAMATY ŁEBUNIA28 
9.ANIOŁY POLTAREX LĘBORK26 
10.LEMAT ZATORZE LĘBORK20 
11.EURO-INKAS LĘBORK12 
12.STARY BROWAR LĘBORK

zobacz wyniki




I LIGA
1.ZIELONA RESTAURACJA LĘBORK58 
2.KLATA JAGIELLONIA LĘBORK57 
3.CELTIC LĘBORK50 
4.CHELSEA LĘBORK47 
5.AB ŁEBA46 
6.BARCA LĘBORK43 
7.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE33 
8.FARM FRITES POLAND SA LĘBORK32 
9.KAZAMATY ŁEBUNIA30 
10.LEMAT ZATORZE LĘBORK27 
11.BUDŻETÓWKA 13 
12.LEŚNIK CEWICE 12 
13.KM AJAX LĘBORK10 

zobacz wyniki




XVII PUCHAR BURMISTRZA GRUPA 2
1.ROBEX-ZATORZE LĘBORK
2.BARCA I CHELSEA LĘBORK
3.Anonimals LĘBORK

zobacz wyniki




XVII PUCHAR BURMISTRZA GRUPA 1
1.Metal-Rom LĘBORK
2.Cola Team LĘBORK
BUNIKS MOSTY RATUSZ LĘBORK
4.

zobacz wyniki




EKSTRAKLASA 2009/10
1.KM AJAX LĘBORK57 
2.MAX BRUK LĘBORK51 
3.MAR-POL GARCZEGORZE44 
4.ANIOŁY/MAR-POL GARCZEGORZE44 
5.RATUSZ LĘBORK37 
6.BARCA I DZIELNICA ZACHODNIA LĘBORK36 
7.CELTIC LĘBORK34 
8.BUNIKS MOSTY27 
9.TEAM ŁEBA/CHARBROWO27 
10.KLATA JAGIELLONIA LĘBORK14 
11.ROBEX-ZATORZE LĘBORK10 
12.I BZ LĘBORK/UL ŻYWICKI Lębork

zobacz wyniki